Hip Hop,News

Young Thug zamierza startować na prezydenta! Racja czy prowokacja?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Young Thug zamierza startować na prezydenta! Racja czy prowokacja?

Wczoraj, 4 lipca, w Stanach Zjednoczonych obchodzony był Dzień Niepodległości. Co roku, nieprzerwanie od 1870, w całym kraju odbywają się wtedy różnego rodzaju wydarzenia oraz festyny, a politycy i urzędnicy wygłaszają patriotyczne przemówienia.

Tym razem szczególną uwagę wzbudziły jednak opublikowane na Twitterze przez Young Thuga (tak, Young Thuga, nie Kanye’ego Westa) życzenia dla Donalda Trumpa:

Wiadomo, że kampania prezydencka trwa, a Thugger raczej nie przejmuje się opinią innych, zatem zwrócenie uwagi tak kontrowersyjnej w hip-hopowym (i nie tylko) środowisku osobowości było podejrzane. Chwilę później raper ogłosił natomiast, że zamierza kandydować na prezydenta… w 2024 roku, a Gunna zostanie jego zastępcą.

Znając Young Thuga ciężko stwierdzić, jak interpretować jego słowa. Jeśli nie był to tylko i wyłącznie żart, to zastanawiający jest fakt, że raper zamierza wystartować dopiero w następnej kadencji…

Tak czy inaczej szanse na zwycięstwo ma bardzo małe, a to, co na tę chwilę jedynie jest pewne, i na co czekamy, to jego kolejny album, który powinien ukazać się już niedługo. Kiedy dokładnie? Możecie sprawdzić TUTAJ!

A w między czasie posłuchać najnowszego singla od Post Malone’a, do którego się dograł!

fot. kadr z klipu „Young Thug – Dirty Shoes (ft. Gunna) [Official Video]”, youtube.com/Young Thug

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
¡¡¡ıɯɐbou ʎɹób op ʇɐıʍś zsɐu łıʍɐʇsod sbuıɥʇ ɹǝbuɐɹʇs uozǝs ıɔǝzɹʇ

Ostatnio przeglądając internet można było dać się zaskoczyć odwróconym tekstem. Co się stało? Dlaczego niektóre posty i strony trzeba czytać z obróconą głową narażając się na pełne zdziwienia i niezrozumienia dziwne spojrzenia? Cóż, jeśli jeszcze nie wiecie, to możecie narazić się na pełne zdziwienia i niezrozumienia spojrzenia tych, których cała akcja nie zdziwiła.

Felieton,Hip Hop
Dlaczego duet Avi x Louis Villain był nam tak potrzebny?

Duet raper/raper-producent powrócił z albumem "Spis Dzieł Sycylijskich". To dobra okazja, żeby trochę nad panami się pochylić, tak jak zrobiłem to swego czasu w przypadku Frostiego Rege i Holaka - SPRAWDŹ. Wówczas tak pisałem o wspólnej płycie obu zawodników: Tutaj nie zachodzi przekazanie pokoleniowej pałeczki, to jest coś innego – “Tego nie widać, to słychać” to projekt, który udowadnia, że polski rap jest spójny.