Lifestyle

Żałujecie, że nie będzie w tym roku studniówki? Mata Wam ją zorganizuje!

Julia Niedzielin -
Lifestyle - - Dodane przez Julia Niedzielin

Żałujecie, że nie będzie w tym roku studniówki? Mata Wam ją zorganizuje!

Tegoroczni maturzyści, otrzyjcie łzy! Wytwórnia SBM Label we współpracy z portalem NOIZZ organizuję studniówkę ONLINE! Na wyjątkowej, wirtualnej imprezie wystąpi Mata wraz ze składem GOMBAO 33, a całe wydarzenie poprowadzi niezastąpiony Karol Strasburger. Szykujcie najlepsze ciuszki, laptopa i jakiegoś dobrego drineczka, bo będzie się działo!

Ostatni rok dla nikogo nie był łaskawy, w tym także dla uczniów. Młodzi ludzie odcięci od rówieśników, skazani na lekcje zdalne oraz pozbawieni imprez, koncertów czy wyjść ze znajomymi utracili coś jeszcze – wyczekiwaną, wymarzoną studniówkę, która dla wielu jest wspomnieniem na całe życie. Alternatywą okazało się być wydarzenie online, które odbędzie się 6 lutego o godz. 19.00. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy w ramach tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka właśnie wystartowała, a pieniądze można wpłacać, wysyłając SMS o treści „studniowka.SERCE” na numer 75 565.

Impreza rozpocznie się tradycyjnym polonezem, którego może zatańczyć każdy, zgłaszając się do konkursu. Wszystkie informacje i zasady znajdziecie na instagramie NOIZZ. Mini koncert Maty oraz DJ-a ekipy GOMBAO 33 uświetnią całe wydarzenie. Można spodziewać się wyjątkowych żartów wypowiedzianych przez prowadzącego Karola Strasburga. To na pewno będzie studniówka inna niż wszystkie te, które znacie z opowieści. Chociaż może na tym będzie polegał jej fenomen? Wejdźcie na wydarzenie (TUTAJ!) i dowiedzcie się sami!

fot. instagram/33mata

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Co tam na słuchawkach u Bidena? Sprawdzamy prezydencką playlistę!

14 stycznia została udostępniona oficjalna prezydencka playlista Joe Bidena i Kamali Harris. Składa się ona z 46 utworów (od 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych). Znajdują się na niej na niej m.in.: Kendrick Lamar, Mac Miller, Tame Impala, MF DOOM czy Dua Lipa. Prezydencka playlista jest już niemal elementem amerykańskiej tradycji. Swoje muzyczne zestawienia udostępniali również Barack Obama i Donald Trump.

Rap
„Benz Dealer” coraz bliżej? Odkryto tajemniczy kanał nawiązujący do numeru!
QUEBONAFIDE FT. MICK JENKINS - MATCHA LATTE (PROD. ONRA)

Jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków Quebonafide stał się legendarnym numerem, zanim jeszcze wyszedł. Mowa tu o "Benz Dealerze", który miał powstać z Tommym Cashem już dawno temu, ale z jakichś powodów wciąż nie wychodzi. Kolejni słuchacze tracą już wiarę w ten kawałek, uświadamiając sobie, że Kuba w pewnym momencie zrobił sobie z tego żart i piosenka nie istnieje, nawet jeśli kiedyś była w planach.