Streetwear

Zegarek dla nastolatków za 16 000 zł: G-SHOCK w luksusowym wydaniu

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Zegarek dla nastolatków za 16 000 zł: G-SHOCK w luksusowym wydaniu

Casio rozszerza swoją linię MR-G i próbuje odczepić od swojego sztandarowego modelu łatkę ,,zegarka dla nastolatków”. Oto model ,,MRGG2000RJ-2A” – ten sam wytrzymały G-SHOCK w nowej, luksusowej wersji.

Najnowsze dziecko japońskiego producenta to przede wszystkim brak kompromisów, jeśli chodzi o materiały. Obudowa, tylna pokrywa i zapięcie zostały wykonane z utwardzonego tytanu, pięciokrotnie odporniejszego od klasycznego. Szkiełko zaś powstało z odpornego na zarysowania szafiru i zabezpieczone jest dodatkową wewnętrzną powłoką. Całość dopełnia wygrawerowana na tylnej pokrywie inskrypcja ,,Jyuryokumaru”, oznaczająca ,,Grawitację”.

Odnośnie zaimplementowanych technologii – zegarek został wyposażony w funkcję ładowania słonecznego oraz synchronizację dla trzech stref czasowych jednocześnie. Unikalny system, wykorzystujący jednocześnie Bluetooth, sygnał GPS i technologię Multi Brand 6, ma zapewnić użytkownikowi dokładność na najwyższym poziomie. Nie zabrakło też najważniejszych zalet G-SHOCK-ów – zegarek wytrzymuje zanurzenie do 200 metrów, jest wstrząsoodporny i wyposażony w podświetlenie LED, umożliwiające użytkowanie także w nocy.

Casio G-SHOCK MRGG2000RJ-2A trafi do sprzedaży już w lutym, w limitowanym nakładzie. Cena, jaką przyjdzie nam za niego zapłacić to 4300 dolarów, czyli około 16 200 zł. Jacyś chętni?

thesource.com/fot. G-SHOCK

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
O.S.T.R. przedstawia „Instrukcję Obsługi Świrów” Najefektowniejszy album od Asfalt Records

W lutym na pewno nudno nie będzie. Premiery zapowiedzieli m.in. Sokół, Otsochodzi i Zero. To tego grona dołączył też O.S.T.R. Po raz 16-ty. 

News
Bitwy o prawa autorskie: Kanye West i Frank Ocean w sądzie

Procesy sądowe dotyczące praw autorskich to w branży muzycznej norma i nikogo nie dziwią. Na przykład w tym tygodniu Kanye West zdążył wytoczyć już dwa, za to Frank Ocean zakończył wreszcie trwający już rok spór sądowy... ze swoim producentem.