Rap

Znamy już oficjalny tytuł i tracklistę nowej płyty Quebonafide!

Klementyna Szczuka -
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Znamy już oficjalny tytuł i tracklistę nowej płyty Quebonafide!

Dopiero co informowaliśmy o tajemniczym Benz TV, na którym znalazły się krótkie, niewiele mówiące wideo. Tymczasem kanał zniknął, a zamiast niego na YouTubie pojawił się inny, 黄道. Również zamieszczone są na nim teasery, jednak większość tytułów i opisów jest w języku japońskim. Na tle widnieje natomiast napis: „Ale o tym może później”.

Nazwa kanału to w tłumaczeniu „Ekliptyka”. Według Słownika Języka Polskiego jest to „wielkie koło na sferze niebieskiej, wzdłuż którego obserwuje się pozorny roczny ruch słońca”. Dość blisko jej więc do „Galaktyki”, o której mówiło się w zeszłym roku. Nie wiadomo, czym dokładnie są kilkunastosekundowe materiały na 黄道, ale możemy być pewni, że odpowiadają one utworom, które usłyszymy na nowej płycie. Prawdopodobnie będzie ich 15.

Kanał przekierowuje do QueQuality, Taco Hemingwaya, ReTo, SBM Label, ART2 Music, Sfery Ebbasty, Micka Jenkinsa, który pojawił się w singlu „Matcha Latte” i… Tommy’ego Casha. Możliwe więc, że należy do Quebonafide. Wygląda na to, że już wkrótce otrzymamy nie tylko legendarny już „Benz Dealer”. Na albumie prawdopodobnie pojawi się też Bedoes. W jednym z wideo widnieją bowiem symbole „Rewolucji Romantycznej”.

fot. kadr z „黄道 // スターカーが欲しいのですが”, YouTube.com/黄道

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,Wywiad
Poznajcie Kamila Zet, artystę, który nagrywa na bitach twórcy „Języka Ciała”!
kamil zet

Kamil Zet to młody, ambitny twórca muzyczny, od niedawna współpracujący z grupą Komil & Friends. "Uważam się za artystę" mówi o sobie, mając na uwadze duże doświadczenie w dziedzinie muzyki i chęci do tworzenia czegoś nowego. Pomimo stosunkowo małych zasięgów, może pochwalić się m.in. współpracą z współtwórcą "Języka Ciała".