Hip Hop,News

2Pac został zaproszony na ostatnią debatę wiceprezydentów USA? „To nie jest żart”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

2Pac został zaproszony na ostatnią debatę wiceprezydentów USA? „To nie jest żart”

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych został tylko miesiąc. To, czy głową państwa zostanie Joe Biden czy ponownie Donald Trump zostanie rozstrzygnięte 3 listopada. Wczoraj natomiast (7 października) odbyła się debata wiceprezydencka, na której zjawić miał się, na co wygląda, wciąż żywy Tupac Shakur…

Mike Pence zmierzył się w niej z Kamalą Harris, senatorką reprezentująca Kalifornię, która nie ukrywa, że jest fanką… obecnie najlepszego rapera. W związku z tym, jak poinformowała dziennikarka Amber Athey z konserwatywnego brytyjskiego tygodnika Spector, kampania Trumpa ogłosiła, że na debatę planuje zaprosić zmarłego w 1996 roku 2Paca. To oczywiście brzmiało jak żart, ale kobieta dopisała, że zostało to potwierdzone przez starszego doradcę Prezydenta, Jasona Millerina…

Ponadto jego wypowiedź wcześniej zacytowała Susan Crabtree Hennebury, korespondentka polityczna amerykańskiego portalu RealClearPolitics.

„Zostawiliśmy bilet dla Tupaca Shakura, ulubionego żyjącego rapera Sen. Harris… Osobiście jestem bardziej fanem Biggie’ego”

Złośliwości wobec Harris nie wzięły się jednak bez przyczyny. To kolejny raz, kiedy senatorka popełnia gafę, mówiąc o 2Pacu. Oprócz tego, że w wywiadzie, którego udzieliła pod koniec września Angeli Rye myślała, że postrzelony raper żyje, wcześniej w The Breakfast Club opowiadała o tym, jak na studiach słuchała „All Eyez on Me”. A ukończyła je przecież dekadę wcześniej…

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Zgubiłeś AirPodsy? Travis Scott Ci je zasponsoruje. Albo opłaci naukę Twojemu dziecku
Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. - FRANCHISE (Official Music Video)

To miał być zwykły dzień i nic nie zapowiadało tego, że środowy wieczór zmieni się nagle w rapową Wigilię. A stało się tak, bo zostało zadane jedno błahe na pozór pytanie… Travis Scott w niespodziewanym przypływie dobroci zdecydował się po ludzku pomóc jednemu ze swoich fanów.

Jeden z użytkowników Twittera postanowił spróbować swoich sił. Po tym jak zgubił swoje, bynajmniej nie tanie słuchawki, napisał do Travisa Scotta z prośbą, czy ten nie mógłby mu zasponsorować nowej pary. W końcu na czymś musi słuchać jego muzyki, nie?

Internet to podchwycił i kolejni ludzie zaczęli prosić Travisa o inne rzeczy, ale raper nie zamierzał już więcej kupować niczego na życzenie. Wpadł jednak na genialny pomysł. Uznał, że zasponsoruje naukę pięciu dzieciakom z okazji tego, że rok szkolny dopiero się zaczął.

Cóż, jeśli już robić ranty na Twitterze, to tylko takie – pozytywne. Kanye może patrzeć i się uczyć, a że ich partnerki są siostrami, to łatwo będzie dogadać się na korepetycje.

fot. kadr z klipu „Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. – FRANCHISE (Official Music Video)”, YouTube.com/Travis Scott

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Szpaku robi „Hałas” i puszcza drogocenny preorder. Kto jeszcze zaskakiwał fanów?
https://www.youtube.com/watch?v=Jm7FnRbQwok&ab_channel=BORCREWOFFICIAL

Szpaku już wcześniej zapowiadał album „Różowa Pantera”, ale nie wiedzieliśmy o płycie za wiele. Czekaliśmy więc na singiel, który przyprowadzi preorder. Szpaku wiedział, że wrzucając możliwość zakupu płyty, trzeba zrobić przy tym porządny „Hałas”, by ludzie o tym usłyszeli. No i zrobił to, przy okazji jeszcze dodając niezwykły prezent do jednego z preorderów.

Dotychczasowe wydania Szpaka były ciekawe, choć raczej minimalistyczne. Tym razem artysta postarał się, by album prezentował się wręcz dostojnie. W specjalnym boxie fani dostaną płytę, booklet, wlepki, szalik GUGU, szablony do graffiti i brelok. Właśnie ten ostatni element układanki jest najciekawszy, ponieważ jeden z nich będzie wykonany ze szczerego złota. Osoba, która go trafi będzie mogła spędzić dzień ze Szpakiem. Dodatkowo do 50 preorderów zostaną dorzucone jeszcze wejściówki na trasę koncertową, która będzie promowała tę płytę.

To niezwykle drogi prezent, niewykluczone, że najcenniejszy w dotychczasowej historii polskich, rapowych preorderów, ale na pewno nie jedyny ciekawy. Nie tak dawno przecież White 2115 do swojej płyty „Rockstar: Do Zachodu Słońca” dodawał gitary podpisane przez siebie. Kilku szczęśliwców dostało takie instrumenty. Ten Typ Mes z kolei kiedyś do preorderu dołączał samego siebie. Wcielał się w kuriera, który osobiście dowoził słuchaczom płyty „Kandydaci na szaleńców” i dziękował im za ich kupienie.

fot. kadr z klipu „https://www.youtube.com/watch?v=Jm7FnRbQwok&ab_channel=BORCREWOFFICIAL”

Zostaw komentarz