Rap

BBQ w końcu wyjdzie? Wspólny projekt Białasa, Quebonafide i…

Julian Glosa -
bialas
bialas
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

BBQ w końcu wyjdzie? Wspólny projekt Białasa, Quebonafide i…

Zapowiadany od około czterech lat projekt kolaboracyjny Białasa, Quebonafide i na początku Bonsona, a później Bedoesa, do dziś nie ujrzał światła dziennego. Raz na jakiś czas temat jednak powraca, a fani nie tracą nadziei.

Pomimo długiej ciszy dotyczącej albumu Białas wstawił na swój Instagram zdjęcie przedstawiające trzy karciane króle, z czego na jedynym widoczna była ukoronowana podobizna Beeziego. Co ciekawe, raper upublicznił to 6 stycznia, czyli właśnie w Święto Trzech Króli.

białas karta

Poza ekscytacją ze strony fanów wyczuwalne jest również napięcie, gdyż nie nie ma jasnego znaku, który z dwójki raperów – Bonson czy Bedoes – pojawiłby się na potencjalnym projekcie. Na razie żaden z wcześniej wymienionych raperów nie dał żadnej informacji dotyczącej sytuacji BBQ, więc być może Białas chciał po prostu potwierdzić swoją dominującą pozycję na rapowym tronie.

fot. ”Białas – W Imię Ojca Trapu (prod. Lanek)”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Kto robi najlepszą jajecznicę w SBM Label? Ten i wiele innych smaczków w nowym materiale o Hotelu Maffija
https://www.instagram.com/sbm_label

Hotel Maffija osiągnął sukces i trudno tę tezę podważyć. Sprzedano około 10 tysięcy egzemplarzy wersji preorder, a największy hit z tego krążka pt. "A nie pamiętasz jak?" ma w serwisie YouTube 30 milionów wyświetleń. Choć cały proces nagrywania tego materiału od razu mogliśmy śledzić w codziennych vlogach, w SBM Label uznano, że na temat tego wyjazdu można jeszcze sporo powiedzieć.

Lifestyle
Największy skandal 2021? Kanye West jest podejrzewany o romans z Jeffree Starem

W ostatnich dniach internet obiegły plotki o tym, że Kanye West i Kim Kardashian ostatecznie się rozwodzą. Przyczyna jest oczywista – już od dłuższego czasu ich małżeństwo przechodzi kryzys, co w dużej mierze jest konsekwencją pogarszającego się stanu psychicznego Westa. Jedna z gwiazd TikToka wpadła jednak na jeszcze jeden trop, którym wywołała medialną burzę.