News

Belmondo nawija „Dzień dobry” w dwóch językach! A to wszystko z orkiestrą [Instrumentalnie]

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Belmondo nawija „Dzień dobry” w dwóch językach! A to wszystko z orkiestrą [Instrumentalnie]

Czasem żałujemy, że takiego talentu jak Belmondo nie można puścić zagranicznym znajomym, bo nie zrozumieją. Dlatego razem z Belmondziakiem postanowiliśmy naprawić tę sytuację! Teraz cały glob może przekonać się do geniuszu Młodego G.

„Dzień Dobry” jest niekwestionowanym hitem – nie tylko w środowisku, ale w ogóle w polskim Internecie. No właśnie – w polskim. Dzięki naszej inicjatywie it can go places. Skrzypce, gitara, perkusja, klawisze i wiolonczela, a do tego Belmondziak rapujący w dwóch językach. Brzmi jak internetowa pasta?

Posłuchajcie „Dzień Dobry” w wersji international zarapowane do żywych instrumentów!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Kali: Paluchowi nie podobała się „Czakra”. Na „Chudym Chłopaku” miał być Liroy
kadr z klipu "Kali x Magiera feat. O.S.T.R. - Poza światem", youtube.com/KaliGanjaMafia

Każdy, nawet niedzielny fan rapu, przyzna, że o Kalim jest ostatnio wszędzie głośno i dobrze, że jest, bo "Chudy Chłopak" to naprawdę mocna pozycja wydawnicza w tym roku. Być może jest to też najmocniejsza pozycja w dyskografii rapera, na co złożył się oczywiście szereg czynników. O tym wszystkim Kali porozmawiał.... z Flintem. Wychodzi na to, że "Najgorsze pytania" to nie był przypadkowy strzał, bo Marcin Flint rozpoczął na CGM swój własny podcast i - tutaj moja zupełnie prywatna opinia - chwała temu, kto na to wpadł. "Flintesencja", bo tak nazywa się format, to rozmowy w prostej koncepcji na linii dziennikarz-wykonawca. Siłą takich rzeczy zawsze jest postać dziennikarza i jest strzałem w dziesiątkę obsadzenie w tej roli Flinta, choćby w opozycji do Artura Rawicza. Obaj mają zupełnie inny styl prowadzenia rozmów - Flint jest analitycznym i twardo stąpającym po ziemi słuchaczem. Rawicz lubi urządzać wycieczki w różne zakątki i są to zwykle wycieczki dalece bardziej ogólne - Flint jest panem od pinezek, u niego rządzi szczegół.

Hip Hop,News
Lil Baby płacił Gunnie za teksty! „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie”

Lil Baby i Gunna to obecnie jeden z najmocniejszych duetów na trapowej scenie z Atlanty, a raperzy bardzo się ze sobą przyjaźnią. Ich zeszłoroczny wspólny projekt "Drip Harder" chwalono właśnie za niesamowitą chemię między nimi i zgrane flow.