News,Rap

Borixon ostro o Lil Kononie!

Bartłomiej Szelewa -
News,Rap - - Dodane przez Bartłomiej Szelewa

Borixon ostro o Lil Kononie!

Ostatnio na Instagramie Borixona padły kontrowersyjne słowa na temat Lil Konona. Raper zarzucił mu, że ten opiera swoją karierę na kontrowersjach i dramach w branży rapowej.

Borixon na swoim fanpage’u wstawił prześmiewczy post, po czym udostępnił ckliwy wpis o szukaniu atencji w internecie. Przy tym ogłosił transmisję live, którą na swoim Instagramie udostępnił Lil Konon. Założyciel chillwagonu dopytywał Konona, jak zareagował na obelgi. Ten był zaskoczony wypowiedział rapera i chciał się z nim od razu skontaktować.

Lil Konon oficjalnie w chillwagon 🔥

Posted by BORIXON on Monday, January 18, 2021

Borixon wytłumaczył, dlaczego nagle zaatakował Lil Konona, mówiąc:

„Chciałem, żebyś poczuł się jak raperzy, którzy są prowokowani (…) Miałem nadzieję, że poczujesz do mnie niechęć, bo ci mocno ubliżyłem, więc kurde, trochę się dziwię twojej reakcji”

W dalszej części rozmowy chłopaki wyjaśnili genezę swojej znajomości i powiedzieli, co im leżało na sercu. Wszystko zakończyło się dobrze.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Wywiad,YouTube
Jeden z managerów Ronnie’ego Ferrari i Kubańczyka opowiedział nam o technicznej stronie showbiznesu!
Robert Puzdrowski- wywiad

Robert Puzdrowski to szara eminencja polskiego internetu. Manager największych polskich gwiazd wirtualnej sceny, a także specjalista od marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Opowiedział mi o tym, jak wygląda strona techniczna showbiznesu oraz na co zwrócić uwagę, rozpoczynając swoją przygodę z kreowaniem wizerunku w internecie.

Rap
„A love-hate relationship” – co o Trumpie mówią artyści?

45. prezydent Stanów Zjednoczonych, podczas swojej kadencji dwukrotnie postawiony w stan oskarżenia. Poza tym biznesmen, osoba negująca istnienie globalnego ocieplenia i niezwykle elektryzujący opinię publiczną celebryta – tak w podręcznikowym skrócie można opisać Donalda Trumpa. Nie dziwi więc, że na przestrzeni lat stał się on także bohaterem tekstów wielu rapowych (i nie tylko!) utworów.