Rap

Brat 21 Savage został śmiertelnie zasztyletowany. Znany jest już sprawca

Klementyna Szczuka -
brat 21 Savage
brat 21 Savage
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Brat 21 Savage został śmiertelnie zasztyletowany. Znany jest już sprawca

Tydzień temu dotarły do nas przykre wiadomości z południowego Londynu. Zabity został młodszy brat 21 Savage i drillowiec, 27-letni Terrell Davis aka TM1way. Wczoraj (29 listopada) policja wreszcie poinformowała, że namierzyła i aresztowała sprawcę. Dziś stanie on przed sądem.

21 Savage publicznie pożegnał brata na Instagramie, publikując ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa i przyznał, że żałuje, że wyładowywał na Terrellu swoją złość. Młodszy raper został śmiertelnie zasztyletowany przed godziną 18.00 przez 21-letniego Tyrece Fullera, podczas gdy robił zakupy dla swojej babci. Powodem ataku był spór między mężczyznami. Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie, jednak Davisa nie udało się uratować i zmarł na miejscu.

Należy przypomnieć, że 21 Savage swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii, w Newham, jednak od siódmego roku życia wychowywał się w Atlancie. W zeszłym roku został aresztowany za pobyt w Stanach, pomimo utraty ważności jego wizy, przez co groziła mu deportacja.

fot. instagram.com/21savage

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Syn Michała Wiśniewskiego wchodzi do rapgry!
wisniv - Prąd

Michała Wiśniewskiego nikomu nie trzeba przedstawiać, bo w Polsce "Ich Troje" kojarzą po prostu wszyscy. Wokaliście legendarnej formacji ostatnimi czasy nie wiedzie się najlepiej w muzyce i najlepsze lata ma już raczej za sobą, ale za to jego potomstwo może jeszcze wiele osiągnąć. Z takimi ambicjami do rapgry na pewno wchodzi jego syn, Xavier, podpisujący się ksywą wisniv.

Hip Hop,News
Muzyka, buty, a już niedługo gra! Co jeszcze wymyśli Travis Scott?
Travis Scott - HIGHEST IN THE ROOM (Official Music Video)

Z piedestału, jeśli chodzi o artystyczną wszechstronność, Kanye Westa powoli spycha Travis Scott. La Flame poza muzyką od dawna prężnie działa w branży modowej, tworząc kolejne kolekcje we współpracy z największymi markami, a już niedługo ma pokusić się nawet o własną grę wideo!