News

Charytatywny turniej gwiazd w LOL’a! Wśród kapitanów drużyn m.in. Żabson, Mata, Paris Platynov

Jakub Purłan -
News - - Dodane przez Jakub Purłan

Charytatywny turniej gwiazd w LOL’a! Wśród kapitanów drużyn m.in. Żabson, Mata, Paris Platynov

Walka z koronawirusem dotyczy każdego z nas. Tym bardziej cieszy fakt, że jest coraz więcej organizowanych akcji, które mają na celu niesienie pomocy w walce z pandemią. [TUTAJ] pisaliśmy o raperach, którzy już wsparli batalię z wirusem.

GOMBAO33 vs INTERNAZIOMALE

W najbliższą niedzielę (25.04) o godzinie 15:00 wystartuje turniej w League of Legends. Całość będzie można oglądać na platformie twitch.tv, gdzie będzie główny stream i studio komentatorskie, a także na poszczególnych kanałach społecznościowych zawodników. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem. Jeśli już teraz chcecie się przyłączyć do tej szlachetnej akcji, to [TUTAJ] zostawiam link do całej zrzutki. Założycielem zbiórki jest Karol „Friz” Wiśniewski, a swoją cegiełkę dołożyło wielu popularnych twórców internetowych m.in. TheNitroZyniak, WIP BROS, Gimper. Kapitanami drużyn, które wezmą udział w turnieju są:
-Żabson (INTERNAZIOMALE)
-Mata (GOMBAO33)
-Mateusz Klich (ZAWODOWI ZAWODNICY)
-Interleo (hypetalk)
-Olszakumpel (KUMPLE)
– Paris Platynov (JAKBY GAMING)

[LINK] do całego wydarzenia.

fot. facebook.com/hypetalk

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Dwóch policjantów weszło mi do domu”. Tymek o kwarantannie i charytatywnej „Vestige EP”

To nie pierwszy raz, kiedy Tymek działa charytatywnie, a chwilę po premierze "FIT", swojego ostatniego albumu, zgodnie z zapowiedzią, szykuje charytatywną epkę. Preorder "Vestige EP" można zamawiać TUTAJ do 21 maja, a pieniądze z projektu zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego do walki z koronawirusem.

Felieton,Hip Hop,News
Hit z Makłowiczem i bangier z łamańców językowych. Co jeszcze stworzył król kwarantannowych virali?

Społeczna kwarantanna, na całe szczęście już nieco poluzowana, mocno dawała się we znaki. Pisaliśmy już o tym, że nie na wszystkich taka izolacja wpływa pozytywnie. Głupoty do głowy przychodziły nie tylko Belmondo, ale również Lil Yachty'emu czy Trippiemu Reddowi. Taki Gucci Mane postanowił z kolei wyładować swoją frustrację w mocno przesadzony sposób. Byli też całe szczęście tacy, którzy świecili przykładem, jak chociażby GSP, Gedz czy Tymek, którzy zdecydowali się aktywnie pomóc w walce z wirusem. Jeszcze inni z kolei, w tym bohater dzisiejszego tekstu, wygrzebali w sobie z nudów pokłady niepojętej kreatywności tworząc dzieła, o które nikt z nas nie prosił, ale jak się okazało, każdy ich potrzebował.