News

Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Michał Fitz -
News - - Dodane przez Michał Fitz

Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Jakiś czas temu japoński miliarder Yusaku Maezawa stał się pierwszą osobą, która ma polecieć w stronę Księżyca w charakterze turysty. SpaceX ogłosiło, że biznesmen wpłacił odpowiednio wysoką zaliczkę i w niedalekiej przyszłości uda się w kosmiczną podróż. Jak się okazuje, Maezawa nie zamierza zwiedzać wszechświata bez odpowiedniego towarzysza. Wystartował bowiem z projektem, który ma za zadanie znaleźć mu partnerkę chętną na dzielenie życia i pozaziemskich wojaży.

Ruszyła strona internetowa, która ma za zadanie zebrać potencjalne kandydatki. Te nie będą jednak wybierane jedynie na podstawie zgłoszeń online, gdyż są one tylko wstępnym etapem całego procesu. Główną jego częścią będzie reality show pt. „Full Moon Lovers”, które zostanie wyemitowany w jednej z japońskich telewizji. To właśnie w trakcie trwania programu Maezawa wybierze najodpowiedniejszą dla siebie partnerkę. Dziewczyny, chyba nie ma nic romantyczniejszego niż oglądanie Księżyca z tak bliska, zgłaszajcie się, póki możecie. Możliwość wysyłania kandydatur kończy się bowiem 17 stycznia.

Warto zaznaczyć, że partnerka Maezawy nie będzie jedyną osobą towarzyszącą miliarderowi podczas lotu. Japończyk zadeklarował, że wpłacił na tyle pieniędzy, by móc zabrać ze sobą jeszcze kilka dodatkowych osób. Wymyślił, że w tę niecodzienną podróż zaprosi różnych artystów, których po wycieczce poprosi, by zainspirowani nią stworzyli swoje dzieła. Jakiego rapera widzielibyście na pokładzie? Na czyj księżycowy utwór zapatrywalibyście się najbardziej? My już mamy swojego faworyta, który notabene posiada już nawet własną „Rakietę”.

fot. kadr z filmu „Elon Musk announces SpaceX’s first moon tourist billionaire, Yusaku Maezawa”, YouTube.com/CBCNews

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kendrick Lamar nagra rockową płytę? Nowy album rapera już niedługo

Od ostatniego solowego projektu Kendricka Lamara miną zaraz trzy lata. W między czasie otrzymaliśmy oczywiście album „Black Panther”, a w tym roku K-Dota niespodziewanie usłyszeliśmy choćby w świetnym „Under the Sun”, kawałku, który znalazł się na kompilacji Dreamville. Wiadomo jednak, że raper aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, chociaż żadne informacje co do tego, jak będzie ono wyglądać, nie są jeszcze oficjalnie znane.

W sobotę jednak były dyrektor redakcyjny Billboard i obecny felietonista, Bill Werde, opublikował parę intrygujących Tweetów…

Dziennikarz miał usłyszeć od kilku znajomych, że nowy materiał Kendricka został już nagrany, i że… znajdzie się na nim więcej rockowych brzmień. Oczywiście są to na razie tylko plotki, ale przynajmniej pochodzące z całkiem wiarygodnego źródła. Nie oznacza to niestety, że prace nad albumem zostały już zakończone.

Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne informacje, zwłaszcza, że wygląda na to, że w najbliższym czasie rap coraz częściej będzie przecinał się z rockiem. Do tej pory takie połączenia wychodziły różnie – pamiętamy w końcu pierwsze albumy N.E.R.D., ale także chwilową zmianę stylówki Lil Wayne’a i jego nie najlepsze „Rebirth”. U nas z kolei podobny numer nagrał ostatnio Bedoes („Anarchia 2019”). Kawałek trafił na „Opowieści z Doliny Smoków”, a raper zapowiedział na 2020 rok całą punkową płytę…

fot. kadr z klipu „Kendrick Lamar – HUMBLE.”, YouTube.com/KendrickLamarVEVO

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Małolat K2 podsyca konflikt z Popkiem i Pomidorem

Małolat K2 nie zamierza przestać i ponownie atakuje Popka. Konflikt nabiera tempa.

W ramach przypomnienia. Małolat K2 nagrał diss na Popka i Pomidora – „Diss na pseudoprawilniaków 2”. W opisie pod klipem możemy przeczytać: „Nadszedł czas na ostatni gwóźdź do trumny”. W odpowiedzi Popek opublikował film na swoim Instagramie prosto z lotniska, na którym to dissuje Małolata K2 w formie freestylu. Na koniec wideo, Król Albanii nawija „Idę przed odlotem, jebnę tą K dwóję”, po czym wchodzi do lotniskowej łazienki. Dwuznaczność w tekście Popka oraz diss Pomidora także w formie freestylu, nie uciszyły konfliktu, a jeszcze bardziej go podsyciły.

Małolat K2 publikuje film, w którym ponownie atakuje Popka i wyśmiewa go za ucieczkę przed kibicami. Dodaje, że prosił wtedy o pomoc straż miejską. K2 nie stroni również od licznych wyzwisk.

Podjeżdżaj na tej siłowni. Ja to się napiję Blue Labelka. Choćbym miał ich wyj*bać z 15 przez ten cały miesiąc i tak ku*wo nie masz szans. A jak Cię złapie, to ta „K dwójeczka” tak Ci wyp*erdoli, że stracisz te Twoje ku*wa złote zęby.

Jak widać, to chyba koniec konfliktu miedzy Popkiem i Pomidorem a Małolatem K2 tak szybko się nie zapowiada. Czy Król Albani zamierza jeszcze odpowiedzieć? W jaki sposób zakończy się spina? Póki co możemy się tylko tego domyślać.

View this post on Instagram

Dwójeczka

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

fot. www.youtube.com/watch?v=FLDU486Q6aM

Zostaw komentarz