News

Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Michał Fitz -
News - - Dodane przez Michał Fitz

Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Jakiś czas temu japoński miliarder Yusaku Maezawa stał się pierwszą osobą, która ma polecieć w stronę Księżyca w charakterze turysty. SpaceX ogłosiło, że biznesmen wpłacił odpowiednio wysoką zaliczkę i w niedalekiej przyszłości uda się w kosmiczną podróż. Jak się okazuje, Maezawa nie zamierza zwiedzać wszechświata bez odpowiedniego towarzysza. Wystartował bowiem z projektem, który ma za zadanie znaleźć mu partnerkę chętną na dzielenie życia i pozaziemskich wojaży.

Ruszyła strona internetowa, która ma za zadanie zebrać potencjalne kandydatki. Te nie będą jednak wybierane jedynie na podstawie zgłoszeń online, gdyż są one tylko wstępnym etapem całego procesu. Główną jego częścią będzie reality show pt. „Full Moon Lovers”, które zostanie wyemitowany w jednej z japońskich telewizji. To właśnie w trakcie trwania programu Maezawa wybierze najodpowiedniejszą dla siebie partnerkę. Dziewczyny, chyba nie ma nic romantyczniejszego niż oglądanie Księżyca z tak bliska, zgłaszajcie się, póki możecie. Możliwość wysyłania kandydatur kończy się bowiem 17 stycznia.

Warto zaznaczyć, że partnerka Maezawy nie będzie jedyną osobą towarzyszącą miliarderowi podczas lotu. Japończyk zadeklarował, że wpłacił na tyle pieniędzy, by móc zabrać ze sobą jeszcze kilka dodatkowych osób. Wymyślił, że w tę niecodzienną podróż zaprosi różnych artystów, których po wycieczce poprosi, by zainspirowani nią stworzyli swoje dzieła. Jakiego rapera widzielibyście na pokładzie? Na czyj księżycowy utwór zapatrywalibyście się najbardziej? My już mamy swojego faworyta, który notabene posiada już nawet własną „Rakietę”.

fot. kadr z filmu „Elon Musk announces SpaceX’s first moon tourist billionaire, Yusaku Maezawa”, YouTube.com/CBCNews

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kendrick Lamar nagra rockową płytę? Nowy album rapera już niedługo

Od ostatniego solowego projektu Kendricka Lamara miną zaraz trzy lata. W między czasie otrzymaliśmy oczywiście album "Black Panther", a w tym roku K-Dota niespodziewanie usłyszeliśmy choćby w świetnym "Under the Sun", kawałku, który znalazł się na kompilacji Dreamville. Wiadomo jednak, że raper aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, chociaż żadne informacje co do tego, jak będzie ono wyglądać, nie są jeszcze oficjalnie znane.

Hip Hop,News
Małolat K2 podsyca konflikt z Popkiem i Pomidorem

Małolat K2 nie zamierza przestać i ponownie atakuje Popka. Konflikt nabiera tempa.