Hip Hop,News

Czekaliście na nowy album Nasa? Doczekaliście się książki dla dzieci

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Czekaliście na nowy album Nasa? Doczekaliście się książki dla dzieci

„The Lost Tapes II” prawdopodobnie nadchodzi, ale Nas skupia się teraz na czymś diametralnie odległym. Nie dość, że nie chodzi o nowy album, to Nasir chwycił za pióro, by napisać… książkę dla dzieci. Jednak to nie koniec akcji skierowanych do najmłodszych.

Wraz z książką „I know I can” (nawiązanie do hitu Nasa „I Can„) rusza brand skierowany do dzieci – MAJR. Na oficjalnej stronie marki można już obejrzeć sobie kolekcję dla małych pociech. Czy w żłobku będą wyglądać cool? Koszulka z dwoma łańcuchami swaggerska. 2Chainz będzie dumny. Nas najbardziej ujęły teesy z samplerem, to na pewno, ale najlepszy w ogóle jest boombox z klocków. #puregenius #chemytaki

Odzież można już zamawiać, na książkę i boomboxa jeszcze poczekamy. Niby wypada się cieszyć, ale jednak wolelibyśmy więcej nowej muzyki od Nasa, bo z Lost Tapes II może być różnie – zależy od tego, kiedy nagrał te zaginione taśmy (albo kiedy je zgubił) i kto odpowiada z produkcję.

fot. instagram.com/nas

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,Ranking
Drake, Jim Carrey i horrorcore. Z rapem przez świat – Kanada

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! W każdy piątek udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Hip Hop
Rogal DDL VS Marcel Duchamp [Raper VS Klasyk]

Serwus! Przed Wami siódmy odcinek "Raper VS Klasyk". Tym razem zaskoczyliśmy samych siebie. W pierwszym odcinku serii postawiliśmy na zestawienie Wojtka "Sokoła" Sosnowskiego i Stanisława Wyspiańskiego. W drugim w koleżeńskie szranki stanęli Piotr "Ten Typ Mes" Szmidt i Charles Bukowski. W trzecim przyrównaliśmy Adama "Łonę" Zielińskiego do Wojciecha Młynarskiego. W czwartym PRO8L3M spotkał się z Arthurem Schopenhauerem. W piątym obok siebie stanęli Belmondo i... Belmondo. W szóstym połączyliśmy Borysa "Bedoesa" Przybylskiego i Michała Anioła. Z każdym kolejnym odcinkiem poprzeczka rosła i momentami robiło się naprawdę absurdalnie, więc siódma odsłona nie może być normalna. Już wiecie, o kogo chodzi. Tak - dzisiaj zestawimy obok siebie Rogala DDL i Marcela Duchampa.