Hip Hop,News

„DELOREAN” Przyła to najbardziej nostalgiczny numer, jaki ostatnio słyszeliście

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

„DELOREAN” Przyła to najbardziej nostalgiczny numer, jaki ostatnio słyszeliście

Chyba każdego czasem dopada nostalgia. Tym razem jego kawałek wywołuje wiele refleksji, przywołując wspomnienia nie tylko z dzieciństwa…

Reprezentant QueQuality wydał w tym roku udany debiutancki album. „Juniper” przyjął się bardzo dobrze i zebrał wiele pochlebnych opinii. Przyłu to raper z dużym potencjałem, co wykorzystuje coraz częściej. „DELOREAN” to szczery i smutny numer, który uświadamia człowiekowi, jak szybko ucieka czas. Mimo, że raper nie boi się eksperymentować i bawi się wokalem, kawałek brzmi spójnie. Dobrym zabiegiem było także zawarcie w utworze chórków w wykonaniu Edyty Rydzewskiej.

Czy to zapowiedź płyty? Trudno powiedzieć, ale można przypuszczać, że „DELOREAN” pojawi się na najbliższym albumie Przyła. Jeśli tak będzie, to zdecydowanie jest to dobry znak. W końcu mówi się, że to ta druga płyta decyduje o tym, czy raper utrzyma się dłużej na scenie. W przypadku reprezentanta QueQuality istnieje duża szansa, że tak się stanie.

fot. facebook.com/przylucjaniemoge

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Malik Montana nawołuje do nagłaśniania problemu dyskryminacji rasowej, tak jak nagłaśnia się kwestię LGBT

Wydany tydzień temu nowy kawałek Alberto, "Dwutakt", spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Reprezentanta wytwórni GM2L, którego managerem jest Malik Montana, i który obecnie ma ponad milion wyświetleń, mogliście poznać przy okazji "Rundek". Albo tego, że kiedy rok temu pojawił się on wraz z Johnny'm Cashem u boku Malika w Czwórce, w jego stronę zostało skierowanych wiele obraźliwych komentarzy na tle rasowym...

Felieton,Hip Hop
Jak nie prowadzić kariery? Na pewno nie tak, jak Przemek Ferguson…

Jeszcze w maju mówiło się, że Przemek Ferguson to odkrycie roku. Nominacja od Maty, nowi fani i setki tysięcy wyświetleń. Wszystko szło w jak najlepszym kierunku. Do czasu.