Rap

dzikakorea Borixona to marka, która podbije świat!

Julian Glosa -
borixon
borixon
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

dzikakorea Borixona to marka, która podbije świat!

„Najpierw będę chodził w tych ciuchach ja i używał tych produktów, potem będą chodzić w tym całe Kielce, potem cała Polska, a na końcu cały świat” – mówi Borixon.

Raper od wielu lat znany jest ze swojej umiejętności idealnego wpasowywania się w obecne trendy. Od kontrowersyjnego, lecz wciąż bardzo dobrze sprzedającego się Gangu Albanii, do obecnego chillwagonu, który jest najpopularniejszą grupą rapową w Polsce. Jednak kielecki raper nie spoczywa na laurach i przedstawia fanom swoją markę ubrań – dzikakorea.

Nazwa marki pojawiała się już wcześniej. Jak powiedział w rozmowie z Klementyną Mateusz Jędrzejewicz, to również platforma, która służy do publikacji muzyki Borixona i ReTo. Za jej pośrednictwem ukazał się w zeszłym roku album „420024”. Na razie nie wiadomo jednak, czy ten drugi będzie miał coś wspólnego z brandem Borygo. Fani obu raperów muszą jeszcze poczekać na dalsze informacje dotyczące odzieżowego projektu.

fot. kadr z filmu „ReTo / Borixon – Co Cię Trapi”, YouTube.com/ReTo

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,Wywiad
TYLKO U NAS! Rozmowa z autorem największego rapowego baitu ostatnich miesięcy
黄道 // 2. BENZDEALER2017

Stworzył profesjonalną, tajemniczą akcję promocyjną płyty, która tak naprawdę nie istniała. Parę dni temu nie mieliście pojęcia kim jest, a dziś możecie go kojarzyć jako gościa, który pogrzebał Wasze kolejne nadzieje związane z „Benz Dealerem”. Jak to zrobił, co planuje dalej i kogo jeszcze chciał umieścić na fałszywej płycie? Przybliżamy postać RealGrrosika, autora całej akcji i kulisy powstania największego rapowego baitu ostatnich miesięcy!

Lifestyle
Sernik á la Podsiadło i przejażdżka z Kizo – jak artyści wspierają WOŚP?

Co roku w styczniu odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączają się również znane osobistości, które w szczytnym celu oddają na licytacje mniej lub bardziej nietypowe rzeczy. W tym roku trafiły na nią m.in. sernik z dowozem Dawida Podsiadły i przejażdżka samochodem z Kizo.