Lifestyle

Euro 2020 przyniesie nam wiele memów

Mikołaj Michalak -
Euro 2020
Euro 2020
Lifestyle - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Euro 2020 przyniesie nam wiele memów

Jak ostatnio już pisaliśmy, wielkimi krokami zbliża się jedno z ważniejszych imprez sportowych – Euro 2020. 8 czerwca odbył się ostatni sprawdzian naszej reprezentacji przed właściwymi rozgrywkami. Zagraliśmy mecz z Islandią, który zakończył się remisem. Wymiar sportowy tej rozgrywki nie jest jednak dla nas najważniejszy. W obliczu internetu wydał się on po prostu blady. Nie było tu zachwycających goli czy świetnego zgrania polskiego zespołu. Znacznie większą uwagę przykuła internetowa społeczność kibiców tworząca wiele przezabawnych memów na temat polskiej kadry czy też niezawodnego Dariusza Szpakowskiego.

Szanowni Państwo, przypominamy o gali…

Wydaje się całkiem oczywiste, że głównym zadaniem komentatora sportowego jest właśnie komentowanie. Czasem mecz staje się jednak nudny, co w przypadku naszej reprezentacji nie jest trudne, a w monologu komentatora pojawia się pewna luka, którą należy jakoś zapełnić. Warto podkreślić, że wypada zrobić to dosyć umiejętnie, co również wydawałoby się dość oczywiste. Na szczęście na straży transmisji stał niezawodny Dariusz „Szpaku” Szpakowski, który podjął się tego zadania oraz dostarczył ogrom materiału na memy. W jaki sposób? Cóż, z zadziwiającą częstotliwością byliśmy zapraszani na galę z okazji setnych urodzin Kazimierza Górskiego. Dostaliśmy również krótki wykład z działu antroponimii, a także usłyszeliśmy, że „z numerem Szczęsnym pierwszy”. Miód na serce internautów…

Czy kadra jest dobrze przygotowana?

Ale sam mecz nie jest jedynym obiektem kpin ze strony kibiców. Wiele osób porusza ten temat mówiąc, że piłkarze nie skupiają się na piłce, a bardziej na golfie i koncertach. Nie jesteśmy ekspertami, aby oceniać rzetelność tych przygotowań, ale samo występowanie takich głosów wydaje się całkiem niedorzeczne. Serce internautów szczególnie podbiła wypowiedź Parisa Platynova, który w zabawny sposób podsumował całą sytuację. Pozwolę sobie jednak nie przytaczać jego słów ze względu na ich wulgarny charakter i zachęcam do odszukania ich na własną rękę. Być może nasi nie zagrają na najwyższym poziomie, ale „atmosferka” w drużynie na Euro 2020 na pewno będzie dobra.

O 20:40 gala!" MEMY po meczu Polska - Islandia [ZDJĘCIA] - gol24.pl
gol24.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Dying Light otrzymał nowe DLC. Czym jest Hellraid?
Dying Light

Developerzy z Techlandu nie próżnują. Nie tak dawno mieliśmy okazję oglądać najnowszy zwiastun Dying Light 2, a 7 czerwca zostaliśmy uraczeni kolejnym dodatkiem do pierwszej odsłony z serii tej gry. Hellraid zabierze nas do jednego z najdziwniejszych miejsc, jakie mogliśmy dotychczas odwiedzić w popularnej produkcji.

Lifestyle
Co nowego przygotował dla nas Netflix?
Netflix

Netflix, jako największy i najczęściej wybierany serwis streamingowy, wciąż przygotowuje dla nas nowe propozycje do obejrzenia. Już dzisiaj na platformie pojawią się kolejne dostępne tytuły, a na kolejne nie będziemy musieli długo czekać. Grafik premier wydaje się niezwykle napięty, dlatego warto zaplanować wszystko wcześniej!