Hip Hop,News

G-Eazy kupił fanom obiad za 1000$. Post Malone zostawia tyle napiwku

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

G-Eazy kupił fanom obiad za 1000$. Post Malone zostawia tyle napiwku

To, że zwłaszcza amerykańscy raperzy na swój status materialny nie narzekają, od dawna już nie dziwi. I być może zaraz przestanie zaskakiwać również ich hojność… rozrzutność?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że G-Eazy zorganizował w jednym z lokali swojej ulubionej sieciowej restauracji w Chicago kolację dla swoich fanów za ponad 1000 dolarów. Akcja została jednak oczywiście wcześniej zapowiedziana w social mediach, a w wydarzeniu mogło wziąć udział jedynie 100 pierwszych osób.

Post Malone, jak się okazało, nie okazał się mniej oszczędny. Właściciel słynnej, założonej w 1947, restauracji Mel’s Drive-In, którą kojarzyć możecie choćby ze znanej komedii „American Graffiti”, właśnie opublikował na Instagramie zdjęcia rapera, który pozuje z fanami na jej tle…

Posty jest teraz w trakcie serii koncertów w Los Angeles w ramach trasy The Runway, promującej jego ostatni album, „Hollywood’s Bleeding”. Raper w popularnej restauracji zatrzymał się na obiad i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że, jak podaje la.eater.com, zostawił on tam 1000 dolarów napiwku!

Myślicie, że doczekamy czasów, w których będziemy podawać podobne informacje z naszego podwórka? Wieczór z Taco Hemingwayem w Planie B brzmiałby raczej naprawdę w porządku. Albo z Quebonafide, oczywiście w Mr. OH.

fot. kadr z klipu „Post Malone – „Wow.” (Official Music Video)”, youtube.com/Post Malone

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Dziwisz się, że KRS-One dograł się Polakowi? A wiesz, że współpracują od kilku lat?

Zagraniczni goście u rodzimych raperów dziwią nas już coraz rzadziej, ponieważ polski przemysł hip-hopowy rozrósł się na tyle, że możemy sobie na to pozwolić. Niektóre featuringi wciąż potrafią nas jednak zaskoczyć. Najlepszym tego przykładem jest ostatnia współpraca Młodego, który przecież nie należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, z legendą amerykańskiej sceny KRS-Onem.

Hip Hop,News
Asfalt Shop powraca jako kawiarnia! Ale winyle zostają po staremu

Asfalt Shop mieścił się przy Kredytowej 8. Teraz, kiedy na warszawskiej Tamce położono świeży... asfalt, właśnie tam, na Powiślu, pod numerem 37, pojawi się lokal i to w nowej odsłonie.