Felieton,Hip Hop

„Jak go spotkam, to dam mu w twarz” – A$AP Rocky o Tylerze, The Creatorze

Kajetan Szewczyk -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

„Jak go spotkam, to dam mu w twarz” – A$AP Rocky o Tylerze, The Creatorze

Dobra, jesteśmy trochę skołowani. A$AP Rocky i Tyler, The Creator szykują się do nagrania płyty, czy do bójki? Cóż, niezależnie od odpowiedzi pewne jest, że dzięki nim mamy o czym pisać.

O plotkach na temat wspólnego projektu obu wykonawców donosiliśmy na bieżąco. Zaczęło się od wywiadu z Flacko, którzy przeprowadziła Angie Martinez. Raper zapowiedział wówczas „rzeczy”, które miały powstawać we współpracy z Tylerem, The Creatorem. Flower Boy bardzo szybko zdementował informacje na swoim Twitterze.

Teraz do jego wypowiedzi ustosunkował się Rocky. – Nie pytaj mnie o Tylera. Ja go nawet nie znam. Jak go spotkam, to uderzę go w twarz – rzucił w odpowiedzi na pytanie J Cruza.

Słowa dosyć zaskakujące, ale po zachowaniu Flacko można wnioskować, że to dalsza część trollingu, a obaj raperzy faktycznie nad czymś pracują i ten dziwaczny „beef” jest po prostu narzędziem reklamowym (jak widać działa – red.).

Plotki, plotkami

A nagłówki, nagłówkami. Członek kolektywu A$AP nie ograniczył się w wywiadzie jedynie do kwestii kolegi po fachu. Flacko stwierdził, że choć lubi rywalizować, to na muzycznym podwórku nie odczuwa takiej potrzeby. – Gram w swojej własnej lidze – zauważył. Chwilę później wywiązała się z tego dyskusja o tym, co jeszcze jest rapem, co nim nie jest, i co właściwie robi Rocky. – Jeśli zapytasz mnie czy „LSD” to hiphopowy numer, to nie będę wiedział, jak odpowiedzieć – przyznał. – A Rae Sremmurd? To r’n’b, hip-hop czy pop? – pytał.

Rocky zgodził się ze stwierdzeniem, że hip-hop stał się miękki. – Dzisiaj nie możesz nikogo bić, od razu dostaniesz pozew. Nauczyłem się panować nad sobą – przyznał J Cruzowi. – Ludzie „walczą” w internecie. Ja wolę załatwiać takie rzeczy w cztery oczy – zakończył.

Wierzymy, ale… jak się to ma do tej dziwacznej „potyczki” z Tylerem (właściwie to bardziej zakrawa na bromance)? Czekamy na odpowiedź z drugiej strony. Na „wspólną” płytę złożoną z dissów też w sumie byśmy chętnie poczekali. Albo na kawałek, w którym panowie wzajemnie się obrażają. Co ciekawe, nie byłoby to novum, taka akcja zdarzyła się już nawet… na naszym podwórku. Polecamy:

fot. kadr z klipu „A$AP Rocky – Fukk Sleep (Official Video) ft. FKA twigs”, youtube.com/ASAPROCKYUPTOWN

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Z boiska na wybieg: Kolaboracja Hummel x Willy Chavarria

Nowa kolaboracja od Hummela i Williego Chavarri, którą pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć na NY Fashion Week w lipcu 2018, przynosi nam zderzenie dwóch różnych rodzajów ubioru - sportowego oraz highendowego. Dzięki tej kolekcji nie będziemy musieli już przebierać się po treningu (no chyba, że z powodów higienicznych ;) ). 

Felieton,Hip Hop
Raperzy, którzy podobno sypali (nie koks)

Syp, syp, syp, syp, zanim przyjadą psy. Tarara rara rara… A nie, czekajcie! O tym już pisał Kajetan. Ja z kolei, na kanwie ostatnich wydarzeń związanych z 6ix9ine, przytoczę raperów, którzy zostali oskarżeni o popełnienie jednego z 7 grzechów głównych w środowisku hip-hopowym – „kablowania”.