Hip Hop,News

KaeN coraz bliżej 100 milionów wyświetleń! Kto osiągnie ten wynik jako następny?

Jakub Purłan -
KaeN
KaeN
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

KaeN coraz bliżej 100 milionów wyświetleń! Kto osiągnie ten wynik jako następny?

KaeN wkrótce dołączy do Tymka i GrubSona jako raper, którego numer przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. O kogo niedługo powiększy się to grono? Sprawdźmy!

Imponujący wynik

„Na szczycie” i „Język ciała” to jedyne utwory, które przekroczyły magiczną granicę. Lada chwila dołączy do nich „Zbyt Wiele” od KaeNa, gdzie gościnne udzielili się WdoWa i Cheeba. Nie można zaprzeczyć, że jest to naprawdę duże osiągnięcie, którym można się poszczycić. Patrząc na takie liczby, pomyślałem o tym, jak bardzo hip-hop się rozwinął i jaką zdobył popularność. Pamiętam, jakim wyzwaniem było przebicie bariery miliona wyświetleń. Wiadomo, że wpływ na obecne wyniki ma nie tylko lepsza jakość muzyki. Głównym powodem jest rozwój mediów społecznościowych i ich powszechność, dlatego z czasem zwiększała się granica liczby odtworzeń, która robiła wrażenie. Obecnie stanęło na 100 milionach, ale kto wie, kiedy to się zmieni. Numerowi „Zbyt Wiele” brakuje nieco ponad 500 tysięcy wyświetleń, aby dobić do setki.

Kto następny?

W lutym sprawdzałem, kto dołączy jeszcze w tym roku do GrubSona i Tymka. Trochę się pozmieniało przez ten czas, a wielu raperów jest już naprawdę blisko. Prawdopodobnie następny będzie Quebonafide z numerem „Half Dead” (~93 000 000), ale to się jeszcze okaże, bo ponad 90 milionów odtworzeń przekroczyły numery od K2 („1 moment” ft. Buka) i od tercetu Deemz/PlanBe/Bedoes (” Eldorado”). Paluch jest również jednym z raperów, który w tym roku może przebić magiczną granicę setki i to aż z dwoma numerami – „Szaman” i „Bez Strachu”. Oba kawałki mają podobny wynik, który oscyluje w okolicach 88 700 000 wyświetleń.

fot. facebook.com/kaenofficial/

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
WuWunio wystartował z własnym… piwem!

WuWunio jest nieaktywny muzycznie od dawna, ale za to rozwija się w twórczości internetowej. Niedawno poinformował o tym, że do sprzedaży trafi jego markowe piwo.

Felieton,Hip Hop
Policjanci z kolejnym rapowym manifestem. Czy znajdą swoją niszę?
NZNŻ feat. Tymo, PanQ, Darko - Niebieskie Ulice

Policjanci i ich służba to w sumie jeden z najczęściej przewijających się tematów w rapie. Nie jest to jednak powodów do dumy dla tych służb, bo w znacznej większości przypadków rapuje się o nich bardzo negatywnie. Policjanci starają się jednak zmienić ten sposób myślenia, niemalże wchodząc w paszcze lwa, bo rapując.