Hip Hop,News

Kojarzycie Rodzinę Addamsów? Kuzyn Coś to od dzisiaj Snoop Dogg!

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Kojarzycie Rodzinę Addamsów? Kuzyn Coś to od dzisiaj Snoop Dogg!

Mamy świadomość, że czytelnicy naszego portalu raczej nie śledzą branży filmów animowanych, a przynajmniej nie robią tego z zapartym tchem. My niby też nie, ale jak w przypadku każdej prawidłowości, występują pewne wyjątki. Jednym z nich jest nadchodząca animowana produkcja o Rodzinie Addamsów, która powinna nas zainteresować ze względu na bardzo charakterystyczny głos, którym przemówi Kuzyn Coś.

Za dźwięki, pomruki i mamroty wydawane przez włochatego członka rodziny będzie bowiem odpowiadał Snoop Dogg. Jeśli jednak wydaje Wam się, że będzie to debiut rapera w takiej roli, to jesteście w grubym błędzie. Snoop podkładał głos w bajkach, kiedy połowa obecnego mainstreamu nie wiedziała, co to Gucci. Pierwszym filmem, w którym wziął udział była „Zebra z klasą” z 2005 roku. Później podkładał głos w jeszcze czterech innych produkcjach. Ta nadchodząca zapowiada się jednak najciekawiej ze wszystkich. Dlaczego?

Kuzyn Coś jest w końcu bardzo charakterystyczną postacią, która w zasadzie nie mówi. W dotychczasowych odsłonach popularnej sagi o Addamsach jedynie coś sobie mamrotał i mruczał. Jak dobrze wiemy, Snoop Dogg jest przeciwnikiem takich zabiegów w hip-hopie i otwarcie neguje „mumble rap”. Niewykluczone, że w filmie zostanie przemycony jakiś smaczek, dzięki któremu Snoop wbije koleją szpilkę w ten odłam kultury. Być może Kuzyn nawinie jakiś hit Migosów?

Wskazywać na to może chociażby ostatni trailer tego filmu. Widzimy w nim podjeżdżającego pod rezydencję rodziny Kuzyna Cosia, który następnie wychodzi z niego do grającego w tle „Drop it like it’s hot”.

Film oczywiście pojawi się też w Polsce. Jego premiera będzie miała miejsce 25 października. Nie wiemy jeszcze, kto będzie polskim Kuzynem Cosiem, ale jesteśmy pewni, że nasza scena ma do zaoferowania kandydatury, które godnie zastąpiłyby Snoopa. Macie jakieś propozycje?

fot. kadr z wideo „The Addams Family Trailer #1 (2019) | Movieclips Trailers”, youtube.com/Movieclips Trailers

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Gdzie ubiera się Żabson?

Nie ulega wątpliwości, że Żaba jest jednym z najbardziej oryginalnie ubranych raperów, choć oczywiście nie każdemu jego styl musi odpowiadać. W pewnym stopniu można powiedzieć, że Żabson pod względem stylówki jest niejako polskim A$AP Rockym. Zresztą sam raper raczej nie stroni od takich porównań, a fakt, że śmigał w koszulce GUESS powstałej w kolaboracji z Flacko, potwierdza, że panowie mają raczej zbieżny gust. Żaba sprawnie łączy streetwear z High-Endem. Z jednej strony rzeczy z warszawskiego sklepu BRC Vintage, z drugiej kurtka Kenzo, z trzeciej spodnie Philippa Pleina, a z czwartej płaszcz Homies Wonderland.

Hip Hop,News
Polski Def Jam rośnie w siłę. Najpierw Ero, teraz Young Igi!

No to mamy kolejnego reprezentanta polskiego oddziału Def Jam! W szeregi jednej z największych wytwórni wstąpił właśnie Young Igi, a dzisiaj premierę miał pierwszy singiel promujący jego najnowsze wydawnictwo, które zapowiedziane zostało na 25 października.