Hip Hop,News

Krzy Krzysztof zabiera nas swoim singlem do RIO!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Krzy Krzysztof zabiera nas swoim singlem do RIO!

Najbardziej znany i najbardziej wyczekiwany hypeman na polskiej rapowej scenie w końcu przedstawia nam swój utwór! „RIO” możecie znaleźć na kanale QueQuality wraz z bardzo ciekawym teledyskiem.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy info, które świadczyć miało o nadchodzącym wydawnictwie od Krzy Krzysztofa. Nie były to żadne domniemania, ponieważ dziś na kanale wytwórni QueQuality otrzymaliśmy singel wraz z klipem.

Po udostępnieniu natychmiast odpaliłem utwór w celu jego sprawdzenia. Na samym początku od usłyszenia bitu wiedziałem, że do tytułu pasuje idealnie. Od razu skojarzył mi się z zabawą, która w Rio jest naprawdę przednia. Zanim jednak zaczęła się nawijka, zastanawiałem się, czy będzie to śpiewane czy bardziej rapowane. Jak się okazało, i jedno i drugie. Instrumental zaczyna mocniej grać bardziej imprezowo, więc głowa buja się sama, a w połączeniu ze zwrotką i przekazem jaki Krzy Krzysztof nam serwuje, od razu ma się ochotę uderzyć na wakacyjną imprezę. Pierwsza zwrotka jest bardziej śpiewana, za to druga fajnie wjeżdża w rapowym stylu i przechodzi w lekkie przyśpiewywanie, a nastepnie wraca w styl rapowy, co tylko dodaje charakteru i fajnego flow numeru.

Klip idealnie pokazuje klimat panujący w Rio. Tańczące dziewczyny, piękna pogoda, słońce i niesamowite widoki – to wszystko dodaje tylko jeszcze lepszego efektu całemu kawałkowi.

Ostatnimi czasy od Krzy Krzysztofa dostaliśy tylko #hot16challenge, a od ostatniego solowego numeru minęło już sporo czasu. 4 lata temu wydał on numer „Hypeman”, który w chwili obecnej ma ponad 655 tysięcy wyświetleń. Wydaje mi się, że „RIO” znacznie pobije ten wynik, chociażby ze względu na to, że Krzysztof bawi się flow i brzmieniem, co tylko podkreśla jego talent.

Miejmy nadzieję, że „RIO” to tylko początek kariery muzycznej Krzy Krzysztofa i na kolejne utwory nie będziemy musięli czekać latami, a pojawią się one już wkrótce. Jeśli jesteście ciekawi jacy inni polscy hypemani mają szansę na własną karierę rapową koniecznie przeczytajcie nasze zestawienie!

fot. kadr z klipu Krzy Krzysztof – „RIO”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Najpierw manifest, teraz hit na lato. Taco Hemingway wyda dwa zupełnie różne albumy!
Taco Hemingway Michael Essian Birthday Party

Wczoraj na Instagramie Taco Hemingway przekazał dwie wiadomości – złą i dobrą. W lipcu albumu niestety nie dostaniemy, ale za to na przełomie sierpnia i września... aż dwa! I podzielił się właśnie singlem z tego drugiego materiału.