Rap,TikTok

Lil Nas X opowiedział na TikToku o początkach kariery, chłopaku i myślach samobójczych

Klementyna Szczuka -
Lil Nas X TikTok
Lil Nas X TikTok
Rap,TikTok - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Nas X opowiedział na TikToku o początkach kariery, chłopaku i myślach samobójczych

Lil Nas X znany jest przede wszystkim jako autor viralowego „Old Town Road”. To, że będzie z tym singlem kojarzony do końca swojej kariery jest prawie pewne, zważając na to, jakie wyniki dzięki niemu wykręcił. Ale poza tym, że X ma talent do tworzenia generycznych hitów, jest także ważną postacią w popkulturze.

Przełomowym momentem był jego coming out. W 2019, ostatniego dnia czerwca, wyznał, że jest gejem, a na okładce mającej wtedy premierę „7 EP” znajduje się sugestywny detal – wieżowce, które świecą się na tęczowo. Wiele osób było tym faktem zaskoczone. Od publicznego coming outu Nasa minęło dobre półtora roku, a on szybko stał się ikoną społeczności LGBTQ+. Jak zresztą przyznał rok temu, wcale nie jest to dla niego łatwe.

Teraz Lil Nas X wypuścił serię wideo na TikToku, w których opowiedział swoją trudną historię. W kilku filmikach zatytułowanych po prostu „Life Story” opowiedział o zmaganiach z depresją, początkach kariery, o tym, jak „Old Town Road” zmieniło jego życie, odwyku swojej mamy, a także o coming outcie i zerwaniu z chłopakiem. To ważne nie tylko dla jego fanów. Jak pisaliśmy niedawno, „TikTok jest bezpieczną przestrzenią szczególnie dla młodych przedstawicieli społeczności LGBTQ+”. Dobrze jest zobaczyć popularnego artystę, który mierzy się z podobnymi problemami jak my.

Wszystkie cztery filmiki „Life Story” możecie obejrzeć poniżej.

@lilnasx

Reply to @brownwillywonkatiktok PART 3 👨🏾‍💻

♬ CALL ME BY YOUR NAME BY LIL NAS X – not lil nas x
@lilnasx

Reply to @reasonablyparanoid PART 4 🖤

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
Abstra wreszcie na plusie! Ile w tym roku zarobiła popularna grupa?
PRZYSZŁOŚĆ TEGO KANAŁU...

Pisząc o wciąż jednej z najbardziej popularnych grup na polskim YouTubie, dziwne może się wydawać stwierdzenie, że wreszcie coś zarobili. W końcu Abstra ma już strukturę poważnej firmy, dużych inwestorów i profesjonalnych doradców.

Rap
Raper, który zmienił brzmienie muzyki na całym świecie
Pop Smoke

Dziś jest smutny dzień. Mija okrągły rok od zamordowania Pop Smoke'a. Raper pomimo tego, że za życia zdążył wydać jedynie dwa albumy, odcisnął nieodwracalne piętno na muzyce rozrywkowej. Strach pomyśleć, co byłby w stanie osiągnąć, gdyby mógł jeszcze żyć. Przez ostatni rok cały świat pokazał, dlaczego śmierć Pop Smoke'a jest niepowetowaną stratą dla muzyki.