Hip Hop,News

Lil Uzi Vert nagrał nowy album! A miał kończyć karierę…

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Lil Uzi Vert nagrał nowy album! A miał kończyć karierę…

Szaleństwo polegające na znikaniu z social mediów to modna zagrywka w całej branży. Absolutnym wirtuozem tego przedsięwzięcia jest Kanye West, ale w Polsce też mieliśmy już Wudoe, Quebonafide, czy ostatnio, Tau.

Uzi składał podobne deklaracje w styczniu – SPRAWDŹ! Zapanowała lekka panika. Uzi nie doprecyzował bowiem, czy zawiesza (kończy?) karierę sceniczną, studyjną, czy też obie. Miesiąc później coś mu się odwidziało, bo podjechał z nowym kawałkiem – TUTAJ. W ubiegły weekend stwierdził z kolei, że właśnie nagrał ostatni utwór na… płytę.

Chodzi o Eternal Atake – album zapowiedziany w zeszłym roku. Ostatni raz raper wypowiadał się o nim w grudniu 2018 (mówiąc, że jest skończony). W styczniu, jak już wiemy, zawieszał działalność. No cóż – fanom pozostaje się wyłącznie cieszyć. Czekacie? Przypominamy ostatni klip wykonawcy:

fot. kadr z klipu „Lil Uzi Vert – That’s A Rack [Official Music Video]”, youtube.com/LIL UZI VERT

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Okulary Tupaca i mikrofon Maca Millera. Najciekawsze aukcje „na rapie” cz. 3

Diamentowa bransoletka Damon Dasha, o której pisałem ostatnio nadal jest na sprzedaż (co mnie akurat wcale nie dziwi), ale pojawiło się sporo nowych ciekawych artefaktów „na rapie”. Oto najciekawsze i najdziwniejsze z nich!

News,Streetwear
Supreme x Nike: przewodnik po najdroższych sneakersach [infografika]

70 – tyle par otrzymaliśmy na przestrzeni 17 lat współpracy giganta z Oregonu i nowojorskiej legendy skateboardingu (i streetwearu). Wiele kolejnych (co do tego wątpliwości nie ma nikt) wydań przed nami, tymczasem sprawdźcie infografikę z topową siódemką, jeśli o ceny na rynku wtórnym chodzi. Lecimy!