Hip Hop,News

Lil Uzi Vert nie wychodzi ze studia. „Czuję się jak nowy artysta”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Uzi Vert nie wychodzi ze studia. „Czuję się jak nowy artysta”

Wygląda na to, że zapowiadany od ponad roku „Eternal Atake” jest coraz bliżej. Wprawdzie Lil Uzi Vert płytę miał skończyć już w grudniu 2018, później w maju, ale… przynajmniej wiemy, że nie zakończył kariery muzycznej. Chociaż po tym, jak poprosił Grimes o wyprodukowanie jego epki, gdy ta to zrobiła, olał sprawę.

Data premiery albumu nie jest jeszcze znana. Za to na początku stycznia raper wrzucił do sieci teledysk do swojego ostatniego, opublikowanego w grudniu, kawałka, „Futsal Shuffle 2020”, który ma być singlem promującym jego nadchodzące wydawnictwo.

Wczoraj Uzi opublikował serię Tweetów, w których przyznał, że od trzech dni… nie zmieniał ubrań. A to dlatego, że przez cały ten czas zamknięty był w studiu.

No bo w końcu, nawiązując do linijek z „Threesome”, jego outfity są rewelacyjne. Raper zresztą ma się wyjątkowo dobrze – po paru godzinach ogłosił dodatkowo, że czuje się jak nowy artysta!

Jesteśmy zatem ciekawi, jak wypadnie jego nowy projekt, bo po takim czasie oczekiwania… w sumie łatwo można się rozczarować.

fot. kadr z klipu „Lil Uzi Vert – Futsal Shuffle 2020 [Official Music Video]”, YouTube.com/LIL UZI VERT

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Juice WRLD też dostanie pośmiertną płytę

8 grudnia ubiegłego roku świat obiegła bardzo smutna wiadomość. Dowiedzieliśmy się, że straciliśmy kolejnego młodego, zdolnego rapera. Inni, których zaliczyć można do tego grona, czyli chociażby Mac Miller, XXXtentacion czy Lil Peep zdążyli już zostać uhonorowani pośmiertnymi wydawnictwami, które zawierały nieopublikowane dotąd piosenki. Wiemy już, że Juice doczeka się niedługo tego samego.

Rap
Filantrop, osoba nieszablonowa… Paris Platynov! Skąd jego fenomen?

Wśród internetowych celebrytów Paris Platynov, a właściwie Filip Kulon, to postać intrygująca. Trudno znaleźć drugą taką personę w internecie. Jak sam o sobie mówi w humorystyczny sposób, jest człowiekiem wielu talentów, filantropem, osobą wielowymiarową. Początkowo był kojarzony przede wszystkim w branży fitness. Gdy zaczął publikować filmiki powiązane ze swoją pasją, czyli kulturystyką, dał się poznać szerszej publice, która szybko kupiła jego poczucie humoru i podejście do życia.