News

Louis Vuitton: nowa odsłona buta Archlight

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Louis Vuitton: nowa odsłona buta Archlight

Archlight od Louis Vuitton cieszą się niezmiernie dużym powodzeniem. Marka zaprezentowała właśnie nową, wysoką wersję buta. Był to jeden z ciekawszych momentów paryskiego pokazu.

Nowa, przeznaczona dla kobiet odsłona, to jeszcze więcej szaleństwa niż – i tak już bardzo oryginalny – poprzednik. Chociaż warto nadmienić, że sama dolna część buta jest w nowym modelu o wiele bardziej stonowana. Cholewka wykonana została z rozciągliwej jagnięcej skóry i to tu właśnie zaszła największa zmiana – jej długość sięga sporo ponad wysokość kolan.


But trafił już do internetowego sklepu Louis Vuitton i jest dostępny w dwóch kolorystykach: białej oraz „noir fuschia”. Niedługo ma zostać dodany jeszcze trzeci kolor – „noir orange”. Cena nowego Archlight to 2050 dolarów, czyli około 7700 zł. Jest to niemal dwa razy więcej niż w przypadku poprzedniego modelu, który kosztował 1090 dolarów (4100 zł).

fot. Louis Vuitton

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

"Najwyższa poduszka Air w historii" – tak Nike reklamuje swoje nowe dziecko, oznaczone liczbą 720. Patrząc na poniższe kolorystyki, trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z hitem.

Felieton
Co łączy Trubadurów z Gucci Gang?

To nie będzie do końca poważny artykuł, choć wszystko, co się w nim znalazło, jest prawdą. Dokonania Trubadurów bliższe są pokoleniu naszych rodziców, więc skąd w tym wszystkim Lil Pump?