Hip Hop,News

Małolat K2 podsyca konflikt z Popkiem i Pomidorem

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Małolat K2 podsyca konflikt z Popkiem i Pomidorem

Małolat K2 nie zamierza przestać i ponownie atakuje Popka. Konflikt nabiera tempa.

W ramach przypomnienia. Małolat K2 nagrał diss na Popka i Pomidora – „Diss na pseudoprawilniaków 2”. W opisie pod klipem możemy przeczytać: „Nadszedł czas na ostatni gwóźdź do trumny”. W odpowiedzi Popek opublikował film na swoim Instagramie prosto z lotniska, na którym to dissuje Małolata K2 w formie freestylu. Na koniec wideo, Król Albanii nawija „Idę przed odlotem, jebnę tą K dwóję”, po czym wchodzi do lotniskowej łazienki. Dwuznaczność w tekście Popka oraz diss Pomidora także w formie freestylu, nie uciszyły konfliktu, a jeszcze bardziej go podsyciły.

Małolat K2 publikuje film, w którym ponownie atakuje Popka i wyśmiewa go za ucieczkę przed kibicami. Dodaje, że prosił wtedy o pomoc straż miejską. K2 nie stroni również od licznych wyzwisk.

Podjeżdżaj na tej siłowni. Ja to się napiję Blue Labelka. Choćbym miał ich wyj*bać z 15 przez ten cały miesiąc i tak ku*wo nie masz szans. A jak Cię złapie, to ta „K dwójeczka” tak Ci wyp*erdoli, że stracisz te Twoje ku*wa złote zęby.

Jak widać, to chyba koniec konfliktu miedzy Popkiem i Pomidorem a Małolatem K2 tak szybko się nie zapowiada. Czy Król Albani zamierza jeszcze odpowiedzieć? W jaki sposób zakończy się spina? Póki co możemy się tylko tego domyślać.

View this post on Instagram

Dwójeczka

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

fot. www.youtube.com/watch?v=FLDU486Q6aM

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Jakiś czas temu japoński miliarder Yusaku Maezawa stał się pierwszą osobą, która ma polecieć w stronę Księżyca w charakterze turysty. SpaceX ogłosiło, że biznesmen wpłacił odpowiednio wysoką zaliczkę i w niedalekiej przyszłości uda się w kosmiczną podróż. Jak się okazuje, Maezawa nie zamierza zwiedzać wszechświata bez odpowiedniego towarzysza. Wystartował bowiem z projektem, który ma za zadanie znaleźć mu partnerkę chętną na dzielenie życia i pozaziemskich wojaży.

Felieton,Hip Hop
Nadchodzi nowy Otsochodzi i o to chodzi

W ostatnią niedziele Otsochodzi pokazał okładkę jego najnowszego albumu zatytułowanego "2011". Premiera płyty zapowiedziana jest na drugą połowę marca. Na ten moment otrzymaliśmy od artysty kilka singli zapowiadających wydawnictwo. Czekacie? Bo ja tak, a mam wrażenie, że jestem jednym z niewielu.