Hip Hop,News

Margaret otwiera własną wytwórnię i promuje młodego rapera

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Margaret otwiera własną wytwórnię i promuje młodego rapera

Raperzy coraz częściej wydają swoje płyty własnym sumptem. Mogą dzięki temu zarobić znacznie więcej, a w dzisiejszych czasach jest to dużo prostsze logistycznie, niż dawniej. Dużo rzadziej na taki ruch decydują się przedstawiciele muzyki popularnej. To ryzyko podjęła jednak Margaret, która ogłosiła otworzenie własnej wytwórni i przy tym zaprezentowała swojego pierwszego podopiecznego.

Artystka za pomocą Facebooka zakomunikowała założenie wytwórni Gaja Hornby Records, która nazwę zawdzięcza ostatniej płycie piosenkarki, pierwszej wydanej jej własnym nakładem. Wokalistka nie zamierza jednak poprzestawać na samej sobie i od razu ogłosiła pierwszego promowanego przez siebie artystę. Jest nim młody raper Wojtek Geniusz. Zobaczymy, czy chłopakowi uda się pod skrzydłami Margaret namieszać w rapgrze.

Dziś wielki dzien ! Gaja Hornby Records- to nasze dziecko które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach wraz…

Posted by Gaja Hornby on Wednesday, February 5, 2020

Choć oczywiście mogliśmy spodziewać się, że Margaret będzie chciała zaopiekować się jakąś młodszą od siebie wokalistką, współpraca z raperem również nie może dziwić. W zeszłym roku dograła przecież gościnną zwrotkę Young Igiemu, która została bardzo ciepło przyjęta przez całe środowisko. Kacper HTA w rozmowie z Marcinem Flintem stwierdził nawet, że to najlepsza damska zwrotka ubiegłych 12 miesięcy. Możemy więc śmiało liczyć, że udzieli się również w nadchodzącej twórczości swojego podopiecznego.

fot. kadr z klipu „Young Igi ft. Margaret „Układanki”, YouTube.com/YoungIgi

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nicki Minaj oskarża Meek Milla o przemoc wobec kobiet!

Między Nicki Minaj a Meek Millem nie jest przyjemnie. W środę między byłymi partnerami doszło do ostrego konfliktu na Twitterze. Raper polubił mema, który dotyczył wyborów modowych aktualnego męża Nicki, Kennetha Petty'ego. Po tym, jak po chwili Minaj na swoim Instagramie w ramach odpowiedzi zaczęła kpić ze stroju Meeka, odwołała się na Twitterze do ich kłótni sprzed kilku tygodni, gdy razem ze swoim mężem natknęła się na byłego podczas zakupów. A w kolejnym poście... oskarżyła go o przemoc wobec kobiet.

Felieton
6-ty sezon Wikingów już na Netflixie! Co łączy serial i polski rap?

Kolejny sezon Wikingów pojawił się na Netflixie 6 lutego 2020r. Co prawda to tylko 10 odcinków, ale producenci zdążyli do tego przyzwyczaić. Na drugą połowę trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do listopada. Wspomnę, że pierwsze odcinki pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. Wtedy była okazja załapać się na darmowy pokaz przedpremierowy zorganizowany przez Kino Helios. Wystarczyło się zarejestrować i być szybszym niż inni, bo miejsca były ograniczone, a potem tylko odebrać bilety.