News

Meghan Markle: czy księżna znów włoży garnitur?

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Meghan Markle: czy księżna znów włoży garnitur?

Chociaż wydaje się to mało prawdopodobne (zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę sztywny protokół brytyjskiej rodziny królewskiej), producenci popularnego szczególnie w Stanach serialu „The Suits” zdają się nie poddawać. Wierzą, że ściągnięcie Meghan Markle na plan wciąż jest jeszcze możliwe.

Póki co, ze względu na życie prywatne (chociaż znów aż tak prywatne to ono raczej nie jest) i małżeństwo z księciem Harrym, amerykańska aktorka musiała zawiesić karierę po siódmym sezonie serialu. A ósmy – i jak na razie ostatni – sezon „Suits”, podobnie jak szósty „House of Cards”, musiał poradzić sobie bez jednej z głównych gwiazd obsady.

„Suits” season 7, NETFLIX

Co ciekawe, Meghan Merkle to nie pierwsza aktorka, która została księżną. I nie pierwsza, którą – już jako arystokratkę – świat filmu próbował skusić intratnymi propozycjami. W latach 60. amerykański przemysł filmowy robił wszystko, by ściągnąć do siebie Grace Kelly, księżną Monako. Sam mistrz Alfred Hitchcock próbował przekonać ją do powrotu do gry! Niestety, nieskutecznie. Teraz Ameryka ponownie wierzy, że ma szanse w przekonać Meghan.

Oczywiście, rozważając obecność (byłej już chyba) aktorki i (obecnej) księżnej na planie, nie mówimy o całym kilkunastoodcinkowym sezonie serialu. I nawet nie o jednym pełnym odcinku. Mówimy o kilku minutach na planie. A te, jeśli wierzyć doniesieniom zza Oceanu, warte byłyby miliony. I to dosłownie. Za kilka minut czasu księżnej producenci serialu gotowi są zapłacić od 2 do 6 milionów dolarów. Pytanie więc brzmi: co na to królowa?

fot. kadr z serialu „The Suits”

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Noon wraca do produkcji bitów? „Taki plan też jest”

Noon, czyli Mikołaj Bugajak, to legendarny polski producent, który ostatnimi czasy częściej udziela się jednak pod własnym imieniem i nazwiskiem niż pseudonimem. Wiele wskazuje na to, że w tym roku ten stan rzeczy ulegnie zmianie!

Felieton,Wyróżnione
Koszykarz, który zapomniał jak się rzuca

W 2017 roku Philadelphia 76ers przehandlowali w drafcie pierwszy wybór bojąc się, że Boston Celtics lub Los Angeles Lakers sprzątną im sprzed nosa utalentowanego rozgrywającego z Upper Marlboro – Markelle Fultza. Dziś zrobiliby wiele, żeby móc cofnąć czas i swoją decyzję.