Hip Hop,News

„Mężczyźni powinni móc malować paznokcie” – A$AP Rocky o modzie i nowym albumie

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

„Mężczyźni powinni móc malować paznokcie” – A$AP Rocky o modzie i nowym albumie

A$AP Rocky po ponad miesiącu spędzonym w szwedzkim areszcie, powrócił i to z nadchodzącym nowym materiałem. Parę tygodni temu Flacko zaprezentował pierwszy singiel z zapowiadanego wydawnictwa, w którym motywem przewodnim była noszona na głowie chusta – raper po raz pierwszy pokazał się w niej w zeszłym roku, a teraz w wywiadzie dla Vogue’a, o tym wszystkim opowiedział nieco więcej.

Nowy album zatytułowany będzie „All Smiles” i to, czego na pewno będziemy mogli się po nim spodziewać, to nowe światło rzucone z perspektywy Rocky’ego na sprawę w Szwecji. Swoją drogą ciekawe, czy muzycznie raper odbije od eksperymentalnej formy, jaką ze średnim efektem końcowym wypróbował na „Testing”.

Teraz pracuję nad czymś, co jest, powiedziałbym, bardzo oczekiwane, ponieważ wielu ludzi chciałoby wiedzieć, jak czuję się w związku z całą tą sytuacją. Robienie muzyki to zabawa (…) w podobny sposób jak moda

Flacko przyznał też, że mężczyźni powinni móc malować paznokcie bez poczucia, że jest to kobiece. Sam w końcu często wykorzystuje manicure w swoich stylizacjach.

View this post on Instagram

NIGHT OUT IN DA CITY 😎🤘🏾

A post shared by PRETTY FLACKO (@asaprocky) on

Uważam, że mężczyźni powinni móc malować paznokcie w stylu nail art bez poczucia, że to kobiece.

Zapytany o to, skąd dokładnie wziął się jego pomysł na noszenie chusty, odpowiedział, że miał występ w telewizji, a ponieważ miał ranę na twarzy, to cały dzień chodził w babuszce. Skąd ona się wzięła? Na to A$AP ma już kilka historii (jak ledgerowski Joker), a ta jest jego ulubioną:

Więc klasycznie tłukłem się z moją ciocią. I ona miała te długie paznokcie. Uderzyła mnie i miałem bliznę do końca życia. Więc musiałem pożyczyć jej chustę.

Bez względu na to, która jest ta prawdziwa, jego autorska stylizacja stała się już kultowa. Flacko nie od dzisiaj inspiruje – również jeśli chodzi o modę. Na okładce mającego ukazać się już wkrótce drugiego albumu Żabsona, „Internaziomal”, polski raper pozuje w jaskrawym garniturze, ciemnych okularach i właśnie w chuście.

fot. Kevin Gonsalves @shotbykvng

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Koza: „Żabson jest wizjonerem”. Raper o koncertach i podejściu jego mamy

Zdążyliśmy się już przekonać, że Koza oprócz tego, że lubi rapować, uwielbia też mówić. Raper z Raszyna w dość krótkim czasie zdążył wyrazić dosyć intensywną niechęć do SB Maffiji czy stwierdzić, że Taco Hemingway nie ma nic do powiedzenia. Na tym jego opinie się nie kończą, ale pojawiła się pozytywna, co - w sytuacji, do której nas już przyzwyczaił - jest jednak pewnym novum. Ale od początku - w podcaście Cool Tura Koza nie tylko stwierdził, co myśli o Żabsonie, ale również opowiedział o swoich relacjach z mamą i koncertach. Nie obyło się również bez laurki (sic!) dla polskich dziennikarzy.

Felieton,Hip Hop
Napisaliśmy zwrotkę Belmondo, odróżnilibyście? [Zeszyt Rymów #6]

W przeciwieństwie do innych bohaterów Zeszytu Rymów, na przykład takiego Kizo i Malika Montany, Belmondo wcale nie zarzuca nas masą nowych numerów. To akurat nie problem, ponieważ Młody G zdążył na przestrzeni lat wyprodukować tyle hitów, że nasze słuchawki i tak ledwo nadążają z odtwarzaniem ich wszystkich. Jeden z nich został nawet dla nas zarapowany pod żywe instrumenty. W dwóch językach: