News,Wyróżnione

Najlepsi influencerzy na polskim Instagramie: 30 under 30K

Kajetan Szewczyk -
News,Wyróżnione - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Najlepsi influencerzy na polskim Instagramie: 30 under 30K

5 miesięcy po naszym rankigu najlepszych influencerek z instagrama przychodzimy do Was z męską wersją tego zestawienia – również wartą sprawdzenia! Zasady są podobne: wybraliśmy trzydziestu różnych instagramowiczów, którzy prowadzą ciekawe konta i zasługują na Waszą uwagę. Tym razem postanowiliśmy sklasyfikować profile według pięciu kategorii – sport, art, fashion i lifestyle, travel, rap. Jak poprzednio, wszystkie osoby, które znajdziecie w naszym rankingu, mają poniżej 30 tysięcy obserwujących na insta, a do tego ich profile wyróżniają się wysoką aktywnością i jakością zdjęć, dlatego obiecujemy Wam, że warto zainteresować się ich kontami! Nie znajdziecie tu żadnych akcji sponsorowanych, a jedynie naszą szczerą opinię opartą na naprawdę dobrym contencie. Tematyka tych instagramów jest bardzo różnorodna, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Czas się zainspirować! Listę opracowała dla Was Liliana Jasińska.

PS: Kolejność nie ma znaczenia

SPORT

FASHION & LIFESTYLE

ART

TRAVEL

RAP

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
ZetHa ciśnie TKMa, ten odpowiada, a całość wyjaśnia Bambo The Smuggler [Adwokat Diabła]

Myślałem, że długo nie będzie nic dziwniejszego niż diss Blu Mantica na Dwóch Sławów i pocisk Synów w stronę Młodych Wilków Popkillera (pozdrawiam). Okazuje się jednak, że lato jest gorące niezależnie od temperatury za oknem. Tym razem ZetHa, którego prawdopodobnie większość kojarzy ze składu Chillwagon, obśmiał zdjęcie z klipu TKMa (który, swoją drogą, niedawno miał kończyć karierę, co obśmiał z kolei Mielzky - KLIK). TKM nie pozostał dłużny, i stwierdził (co nie jest jakimś wielkim przestrzeleniem), że gdyby nie Chillwagon, to ZetHa dalej byłby znany raczej lokalnie - w tym przypadku chodziło o Kielce.

Hip Hop,News
Kodak Black sklonowany? Pierwsze zdjęcie rapera z więzienia wygląda osobliwie

Po internecie krąży kolejna teoria spiskowa. Po tym jak w maju, w drodze na festiwal Rolling Loud, Kodak Black został aresztowany za przekręty w dokumentach w związku z posiadaniem broni, raper przebywa za kratkami. Dość długo go zatem nie widzieliśmy, a dopiero teraz, po raz pierwszy od dawna, podzielił się na Instagramie swoim zdjęciem.