Streetwear

Najlepsze (jak dotąd) zdjęcia Travis Scott x Air Jordan 1

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Najlepsze (jak dotąd) zdjęcia Travis Scott x Air Jordan 1

Nadchodząca premiera jest na tyle gorąca, że każdy przeciek o niej natychmiast obiega branżowe portale. My też daliśmy się wciągnąć. Oto galeria AJ1 x Travis Scott od insidera posługującego się pseudonimem hanzuying.

Sylwetka prezentuje się zdecydowanie inaczej niż na pierwszych zdjęciach. Jeśli chodzi o kolorystykę – całość jest ciemniejsza niż do tej pory, zaś zamiast w całości skórzanej cholewki, dostaniemy połączenie skóry i nubuku. Napis ,,Cactus Jack” został tym razem umieszczony w formie nadruku (prawdopodobnie świecącego w ciemności) pod swooshami oraz na języku. Ostatnim detalem, kojarzącym się jednoznacznie z Travisem, będzie wybite na zapiętku logo.

Buty trafią do sprzedaży w kwietniu, za pośrednictwem aplikacji NIKE SNKRS. Standardowo, w ścisłym limicie, typowym dla kolaboracji Travisa z Nike i Air Jordan.

Warto wspomnieć, że w okolicach lata na rynku pojawi się druga para, sygnowana pseudonimem rapera z Houston. Wspomnieliśmy o niej co nieco przy okazji nadchodzącej premiery Air Jordan 4 ,,Black Laser”.

Fot. Instagram/hanzuying

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Wyróżnione
Władimir Putin chce „naprawić” rap

Seks, narkotyki i protest to według Władimira Putina trzy filary rapu. Diagnoza bardzo stereotypowa, chociaż oczywiście, w niektórych przypadkach, mająca wiele wspólnego z rzeczywistością. Nie byłoby to wielce kontrowersyjne, gdyby nie to, że Wołodia chce być tym, który rap „naprawi”.

Felieton,News
Diss, który mógł skończyć karierę Eminema

Myśleliście, że Machine Gun Kelly popisał się w "Rap Devil"? Najcięższy diss na Eminema ukazał się 18 lat temu! Dzisiaj mało kto o nim pamięta.