Hip Hop,News

Największy event skate’owy w Polsce! Legendy deskorolki odwiedzą Kraków

Tymek Skoniecki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tymek Skoniecki

Największy event skate’owy w Polsce! Legendy deskorolki odwiedzą Kraków

Chad Muska czy Tom Penny to nazwiska, które zna każdy fan skateboardingu. W najbliższy poniedziałek będzie możliwośc zobaczenia gwiazd na żywo na terenie Parku Lotników w Krakowie.

Ósmego lipca znani skejterzy Spencer Hamilton, Lizard King, Dee Ostrander, Sascha Daley, Clint Walker oraz największe gwiazdy, czyli Chad Muska i Tom Penny odwiedzą Kraków. Team Supra Footwear w ramach trasy Rise and Defy o godzinie 17. spotka się z polskimi fanami skateboardingu i zaprezentuje przed nimi swoje umiejętności. W programie, oprócz show zagranicznych deskorolkarzy, przewidziane jest również typowe meet&greet z autografami i best trick dla publiczności. Zwycięzca krótkiego konkursu będzie mógł się zmierzyć z jednym z Riderów w grze S.K.A.T.E.

Eventy takiego typu są świetnym miejscem zarówno dla doświadczonych skejterów, jak i dla ich mniej zaawansowanych kolegów. W najbliższy poniedziałek każdy zajawkowicz będzie mógł spotkać się z osobami podzielającymi jego hobby, podejrzeć techniki od zagranicznych wymiataczy oraz nauczyć się nowych tricków. Event znajdziecie na facebooku (KLIK), a jeśli tegoroczni goście nie są Wam obcy, waszym punktem docelowym powinien być Kraków.

fot. suprafootwear.eu

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Uważasz, że Chillwagon to najlepszy skład Borixona? To chyba o czymś nie wiedziałeś

Najnowsza grupa Borixona - Chillwagon, święci komercyjne triumfy. Chwile wcześniej młodsi słuchacze kojarzyli rapera głównie z hardcorowym składem Gang Albanii. Jednak w swojej karierze Kielczanin miał etap jeszcze bardziej hardcorowy i komercyjny - a mowa tu o Hardcorowej Komercji. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ do sieci trafiły wcześniej nieudostępnione kawałki z tego projektu. To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie o HaKa, a dla młodych fanów, aby sprawdzić jak mógłby brzmieć Chillwagon 15 lat temu.

Hip Hop,News
Diplo zaprosił na scenę Mr. Polskę! DJ szczerze o depresji i… hodowli kurczaków

"We international baby" - napisał na Instagramie Malik Montana, kiedy wstawił filmik, na którym Mr. Polska wykonuje "Jagodzianki" na Open'erze, jako gość Diplo. Montana był akurat w innym miejscu świata, więc niestety fanom nie było dane usłyszeć kawałka w wykonaniu duetu, ale i tak cała sytuacja zrobiła naprawdę spore wrażenie.