Lifestyle

Największy skandal 2021? Kanye West jest podejrzewany o romans z Jeffree Starem

Klementyna Szczuka -
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Największy skandal 2021? Kanye West jest podejrzewany o romans z Jeffree Starem

W ostatnich dniach internet obiegły plotki o tym, że Kanye West i Kim Kardashian ostatecznie się rozwodzą. Przyczyna jest oczywista – już od dłuższego czasu ich małżeństwo przechodzi kryzys, co w dużej mierze jest konsekwencją pogarszającego się stanu psychicznego Westa. Jedna z gwiazd TikToka wpadła jednak na jeszcze jeden trop, którym wywołała medialną burzę.

Według znanej z „coronavirus challenge” Avy Louis, która powołuje się na zaprzyjaźnionego prawnika współpracującego z Kim Kardashian, Kanye West miał zdradzać żonę z Jeffree Starem, kontrowersyjnym youtuberem beauty. Dowody na to miała przedstawić sama Kim… Internauci szybko połączyli fakty oraz odnaleźli stare tweety. Od sierpnia bowiem zarówno Kanye, jak i Jeffree mieszkają w Wyoming, a West nie spędził ze swoją rodziną nawet świąt Bożego Narodzenia.

@realavalouiise

i can’t say WHO cuz he’ll sue me hint hint but it’s part of the reason Kanye’s so religious now it’s his self hatred …. my source is legit I promiss

♬ original sound – Ava Louise

Do plotek odniósł się już sam zainteresowany i jak widać, bawi się w związku z tym naprawdę dobrze. Jeffree opublikował bowiem na Twitterze m.in. zdjęcie z podpisem, że jest gotowy na mszę Sunday Service. Poza tym regularnie postuje zdjęcia z Wyoming.

Nieważne, czy plotki te mają pokrycie w rzeczywistości, czy są jedynie próbą wywołania skandalu, mamy nadzieję, że u Kanye’ego jest wszystko w porządku. To nie jest dla niego dobry czas – ostatnie kontrowersje, załamanie psychiczne i spór o majątek z Kim nie pomagają mu wyjść na prostą.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
BBQ w końcu wyjdzie? Wspólny projekt Białasa, Quebonafide i…
bialas

Zapowiadany od około czterech lat projekt kolaboracyjny Białasa, Quebonafide i na początku Bonsona, a później Bedoesa, do dziś nie ujrzał światła dziennego. Raz na jakiś czas temat jednak powraca, a fani nie tracą nadziei.

Rap
Trump chce przed końcem kadencji ułaskawić dwóch raperów i samego siebie

Kilkadziesiąt godzin temu w Ameryce miały miejsce dantejskie wręcz sceny. Zwolennicy Donalda Trumpa wdarli się do Kapitolu, by uniemożliwić obrady Kongresu, który pracował nad zatwierdzeniem wyborów, co do których były pewne wątpliwości. W efekcie tych zamieszek zginęły 4 osoby.