News

Narkotyki, broń i kradzież: BlocBoy JB poszukiwany przez policję

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Narkotyki, broń i kradzież: BlocBoy JB poszukiwany przez policję

Ten rok zdecydowanie nie zaczął się dobrze dla społeczności hip-hopowej, jeśli oceniać go pod względem prawnym. Z wymiarem sprawiedliwości zdążyli już zadrzeć YNW Melly, 21 Savage, czy Tekashi 6ix9ine. My, obserwujący, na brak nudy nie możemy narzekać. Kolejny, który dołączył do tego klubu i któremu w związku z tym grozi więzienie, to BlocBoy JB. Policja poszukuje go za trzy zarzuty kryminalne.

Młodego rapera szuka biuro szeryfa hrabstwa Shelby w Tennessee. Wiemy niewiele, bo biuro podaje bardzo okrojone informacje. To, co dotarło do opinii publicznej, zostało podane na Twitterze, w sobotę 16 lutego, z prośbą, by każdy, kto ma informacje o miejscu pobytu Bakera, skontaktował się z organami ścigania. Jest oskarżony o posiadanie narkotyków, broni i o kradzież mienia.

BlocBoy’a JB możecie kojarzyć z jego wspólnego kawałka z Drake’em – „Look Alive”, który wyszedł w 2018 roku, a także z jego charakterystycznego tańca – „Shoot„. Raper współpracował też z… 21 Savage. Jego kariera zapowiadała się obiecująco i wspinał się na kolejne szczeble kariery muzycznej. Teraz, niestety, być może przyjdzie mu nieco zwolnić. No, chyba że znajdzie jakiś sposób, jak np. wspomniany już Tekashi.

.

Fot. BlocBoy JB Clap Out Prod By.MoeBangzOnDaBeat Official Video Shot By @zach_hurth [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Ściąga z buciarskimi kolaboracjami Travisa Scotta

Nadchodzące Air Jordan 1 Cactusa Jacka to dziś zdecydowanie TOP 1, jeśli chodzi o gorące tematy ze świata sneakersów. Do premiery jeszcze trochę zostało – w międzyczasie sprawdźcie mały przewodnik po parach Cactusa Jacka, które już trafiły na rynek lub trafią do sprzedaży w przyszłości.

Felieton,Hip Hop
„Get The Strap”: Policja z Brooklynu wydała wyrok na 50 Centa?

50 cent w przeszłości dostał już 9 kulek, a za sprawą rzekomego rozkazu, mógłby przyjąć kolejne i tym razem - nie przeżyć. O co chodzi? Ot, kolejny spokojny dzień w Nowym Jorku.