Hip Hop,News

Pluto i Charon odpalają NEW BRAND! [skrr aby]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pluto i Charon odpalają NEW BRAND! [skrr aby]

Przedstawiamy Wam kolejny kawałek z serii ‘skrr abów’, gdzie doceniamy wschodzących artystów! Pluto Charon powracają z numerem ‘NEW BRAND’.

Kawałek łączy w sobie pełną energii nawijkę i chilloutowy, motywujący refren. Chłopaki ewidentnie sięgają po więcej.

Jeśli uważacie, że jesteście raperami na poziomie z potencjałem, podsyłajcie Wasze piosenki na naszego maila kontakt@skrr.pl, a my zafundujemy klip tym najbardziej utalentowanym!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Ranking
Z rapem przez świat: Rosja

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Ty ponimayesz po russki? Bo ja nie bardzo. Jednak, jak ktoś mądry powiedział – język hip hopu jest językiem uniwersalnym. Dlatego dziś udamy się w podroż do Rosji. Kraju Vladimira, wódki i sympatycznych białych niedźwiadków. No właśnie, ahh ten Vladimir. Prezydent Rosji planuje przejąć kontrolę nad tamtejszym hip hopem, chcąc zablokować karierę niektórym kontrowersyjnym raperom. Odwoływanie koncertów, a nawet zatrzymywanie artystów, to rzeczy które powoli mogą stać się tam codziennością.

Foto. Instagram/facepublicenemy

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Michael Jackson + 2Pac = Chris Brown

Zdziwieni? My też, bo to nie nasze słowa. Justinowi Bieberowi znowu się nudzi i tym razem postanowił spropsować swojego kolegę niecodziennym zestawieniem. Na swoim Instagramie podzielił się z fanami wiele mówiącą grafiką. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to Biebs opatrzył ją szerokim komentarzem. Ciekawe co na to Chris Brown.

Oczywiście nie mogło zabraknąć kwestii “pomyłki”, którą Chris Brown popełnił wiele lat temu. A właściwie popełniał ich wiele przez wiele lat. Chodzi jednak o tę najgłośniejszą – sprawę pobicia Rihanny.

Jeśli jednak spróbujemy być “sprawiedliwi” i odłączymy życie prywatne Browna od talentu – a także życie prywatne Jacksona i 2Paca (zwłaszcza tego pierwszego) – to jakoś specjalnie nie widać uzasadnienia dla zestawienia. Chyba że chodzi o naśladowanie MJ’a o tutaj:

Okej, CB potrafi tańczyć. Potrafi też śpiewać. Ale czy CB przez lata nagrał chociaż jeden krążek, który odcisnąłby znaczący ślad na polu muzyki jakiejkolwiek? To porządnie zrobione piosenki, nikt temu nie zaprzeczy, ale czy rewolucyjne? Czy CB napisał kiedykolwiek równie dobry tekst co 2Pac? To, że jest a) czarnoskóry, b) potrafi tańczyć, c) potrafi śpiewać, d) pozuje na twardziela – nie czyni go od razu mieszanką ikony muzyki pop z ikoną muzyki rap. Bieber – weź coś nagraj, a nie siedzisz na tym IG.

A Wy, co o tym sądzicie? A może macie pomysł na inne zestawienia? Kaz Bałagane + Smolasty = Young Igi? Sobota + Lilu = Rena? Peja + Peja = Śliwa?

fot. kadr z klipu “Chris Brown – Back To Love (Official Video)”, youtube.com/ChrisBrownTV

Zostaw komentarz