Hip Hop,News

Płyty rapowe, których premiera będzie w lutym!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Płyty rapowe, których premiera będzie w lutym!

Styczeń był obfitym miesiącem jeśli chodzi o rapowe albumy. Udany debiut zaliczył Mata, który uplasował się na 1 miejscu OLiS, a także podbił platformy streamingowe. W pierwszym miesiącu bieżącego roku płytę wydali m.in. Kabe, Dwa Sławy, grimmy (Deys), Wac Toja.

A co czeka nas w lutym?

W tym miesiącu również będzie okazja posłuchać wielu interesujących projektów. Część albumów jest zapowiedziana, ale raperzy czasem lubią zrobić niespodziankę swoim słuchaczom i wypuścić coś znienacka. W końcu kiedyś musi wrócić Białas, Kuban czy Quebonafide. Także DonGURALesko finalizuje swoją płytę i zapowiedział, że to może być najszybciej nagrant album w historii polskiego hip-hopu. Oto lista ogłoszonych premier:
05.02 – Jordah „Stany Euforyczne”
07.02 – Zeus „W poszukiwaniu siebie” + „Pierwszy Milion To Ekipa, Vol.1”
14.02 – Kacperczyk „Sztuki Piękne”
14.02 – Kaen „On”
14.02 – Słoń x DOPE D.O.D. „SICK6SIX EP”
20.02 – Wysoki lot „A potem zobaczymy”
27.02 – Karian „Przeboje lat 90”
27.02 – O.S.T.R. „Gniew”
28.02 – Kafar Dixon 37 – „Panaceum 3: Czarno na Białym”
28.02 – Szpaku & Kubi Producent „Dzieci Duchy”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Offset zatrzymany w centrum handlowym! Raper miał posiadać broń

Na początku roku DaBaby został zatrzymany przez policję i przesłuchiwany w sprawie kradzieży i pobicia. Okazało się jednak, że raper z całym zamieszaniem nie miał nic wspólnego i prawdopodobnie wystąpił jedynie w roli bliskiego świadka. Podobne nieporozumienie właśnie spotkało także Offseta, na szczęście jego sprawa również zakończyła się dobrze.

Hip Hop,News
Kubańczyk zapowiada płytę! To nie będzie zwykły album kolejnego YouTubera

Płyty YouTuberów stały się w ostatnich latach wręcz normą. Na wydanie swojego rapowego krążka zdecydował się Gimper, potem w jego ślady poszli Bracia Malczyńscy, a w zeszłym roku swoim wydawnictwem uraczył nas Kamerzysta. 2020 też przyniesie nam taki album. No właśnie, czy można powiedzieć, że "taki"? Krążek Kubańczyka zapowiada się bowiem znacznie poważniej.