Hip Hop

Pomocy! Ulubiony raper zmienił styl i nie wiem co robić! [Encyklopedia Popkultury]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pomocy! Ulubiony raper zmienił styl i nie wiem co robić! [Encyklopedia Popkultury]

Witamy Was w czwarte odsłonie Encyklopedii Popkultury! Było już o hajsie w hip-hopie, o tym, czy warto szybko rapować, a także o opłacalności danego podejścia do fanów. Dzisiaj na warsztat bierzemy niezwykle smutny temat… co jeśli nasz ulubiony wykonawca zmieni styl i już nie jesteśmy w stanie go słuchać?

Część fanbazy odbiła w ten sposób od KęKę, swoim najnowszym singlem Solar przekonał do siebie wcześniej nieprzekonanych, a świeżutki kawałek Pezeta nieco podzielił odbiorców. Co zrobić, kiedy nowe wcieleni idola nam nie podpasuje? Dlaczego w ogóle jesteśmy niezadowoleni i czy naprawdę jesteśmy w stanie zaufać ulubionemu wykonawcy na całego?

Dziękujemy Bocca Bar za gościnę i zapraszamy Was do sprawdzenia tego miejsca, w którym poruszamy wszelkie palące kwestie przy kominku.

A teraz – czas odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego jest mi źle, kiedy ulubiony raper zmienia styl?

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,Ranking
Co ma wykształcenie do sukcesu w rapie? [Infografika]

Dawniej osoby z wyższym wykształceniem uchodziły w Polsce za elitarne grono. Jeśli znacie biografię weteranów polskiego hip hopu, to zapewne domyślacie się, że mało z nich mogło posługiwać się tytułem magistra. Czasy się zmieniają, a pan ciągle w komisjach osób z wyższym wykształceniem w Polsce przybywa. Czy ma to przełożenie również na rodzimą rap branżę? Czy posiadanie wykształcenia pomaga w odniesieniu sukcesu w hip hopie? Tym wszystkim zajmiemy się przy okazji dzisiejszej infografiki.

Hip Hop,News
Drake o swoim ślubie i beefie z Pusha T – shots fired!

Pamiętacie zeszłoroczny, słynny beef między Pushą T a Drizzy'm, który rozpoczął się po premierze albumu "Daytona", a dokładniej pochodzącego z niej kawałka "Infrared"? Wygląda na to, że Drake wciąż nie może pogodzić się ze słowami, które wtedy zostały wymierzone w jego kierunku...