Hip Hop,News

Post Malone otrzyma prawa do Światowej Ligii Beer Ponga?

Klementyna Szczuka -
Post Malone beer pong
Post Malone beer pong
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Post Malone otrzyma prawa do Światowej Ligii Beer Ponga?

Trzeba przyznać, że Post Malone raz na jakiś czas zaskakuje, angażując się w imponujące przedsięwzięcia. We wrześniu informowaliśmy, że wypuści własną linię wina inspirowaną kartami tarota, a dziś, że…

…właśnie złożył dokumenty w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych, aby otrzymać prawa do World Pong League. Piwny ping-pong to gra, która polega na trafieniu piłeczką do kubków przeciwników. Gdy się to uda, ci muszą wypić jego zawartość. Mimo, że największą popularnością cieszy się w USA, na pewno ją kojarzycie. Możliwe jednak, że nie wiedzieliście, że jest… dyscypliną sportową. Zresztą zobaczcie, jak wyglądają jego największe międzynarodowe zawody, World Series of Beer Pong!

Znak towarowy pozwoli raperowi oraz jego managerowi, Dre Londonowi, na organizację turniejów, imprez czy wystaw, a także nadrukowywanie swojego logo na produkty. Oznacza to, że Post na beer pongu będzie mógł zarobić niemałe pieniądze. Cóż, można wystartować z własną marką piwa, ale można też powiązać swoją ksywkę z całą dyscypliną.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Wszyscy w rodzinie to mieli mnie w pi*dzie”. White 2115 właśnie wypuścił bardzo emocjonalny singiel

Wystartował preorder najnowszej płyty White’a 2115 „Do zachodu słońca”! Będzie to trzeci album reprezentanta SBM.

28 sierpnia premierę będzie miał krążek uczestnika szóstej edycji Młodych Wilków. Do tej pory mogliśmy usłyszeć dwa utwory z nadchodzącego projektu – „Morgan” i „Papieros”. Są to typowe wakacyjne hity, które White potrafi robić jak nikt inny. Pierwszy z nich wbił ponad 11 milionów wyświetleń w półtora miesiąca!

Dziś w sieci pojawił się kawałek „Krzyki na blokach”, który utrzymany jest w kompletnie innym klimacie niż wcześniejsze dwa single. Jest to szczery i przepełniony emocjami utwór…

„Jeszcze jako młody chłopak, widziałem, jak odchodzi tata/Wtedy tylko miałem strach w mych oczach/Nie chcę chodzić po cmentarzach, smutek mi się tu zabliźnił/Tuż po wydaniu pierwszej płytki, zdiagnozowano mojej mamie raka”

Zdecydowanie podoba mi się taka stylówa, a do tego White udowadnia, że nie jest raperem wyłącznie od wakacyjnych hitów. Po tym numerze można się spodziewać, że płyta „Do zachodu słońca” będzie różnorodna i znajdzie się na niej duży przekrój kawałków. Jeśli chcecie zamówić preorder deluxe, lepiej się nie zastanawiać, bo wypuszczonych zostało tylko 5000 sztuk i mogą szybko zniknąć ze sklepu SBM.

„SBM sierpień maluje na biało” – tak nawijał White 2115 w swojej zwrotce #hot16challenge2. I nie były to puste słowa, bo na początku miesiąca wychodzi przecież płyta Białasa „H8M5”. Jakby tego było mało, od 3 do 9 sierpnia mają być wysyłane preordery „Hotel Maffija”. Zobaczymy, czym nas zaskoczą i czy taka inicjatywa, to przepis na sukces.

fot. kadr z klipu „White 2115 – Krzyki na Blokach”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Co wspólnego ma Paris Platynov z awansem Podbeskidzia do Ekstraklasy?
TWÓJ STARY FREESTYLE - PARIS PLATYNOV

Paris Platynov to znana internetowa osobistość i hobbystycznie raper, który udzielał się na trackach Kizo czy chociażby Olszy. Co więc może go łączyć z Podbeskidziem Bielsko-Biała, które dopiero awansowało do Ekstraklasy?

Zacznijmy jednak od faktów. Klub z Bielska-Białej jest drugą ekipą po Stali Mielec, który zagwarantował sobie promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Popularni „Górale” wracają do niej po czterech latach, co jest niemałym powodem do radości. Poza oficjalną fetą na własnym stadionie postanowili uczcić ten sukces w jeszcze jeden sposób.

@flaskowski_14 – #PonadNamiTylkoGóry (Official Video)

⚽ "Gdyby nie piłka, wybrałbym muzykę".🎤 Tak Filip Laskowski mówi o swojej drugiej pasji. Na co dzień widzicie go na boisku, ale tym razem atakuje singlem #PonadNamiTylkoGóry.🎥 wideo: dobrymokiem.pl🎹 produkcja: Łukasz Kowaluk

Gepostet von TS Podbeskidzie Bielsko-Biała am Montag, 27. Juli 2020

W numerze możemy usłyszeć nawijkę Filipa Laskowskiego, napastnika Podbeskidzia. Sam zawodnik przyznaje, że rap to jego wielka pasja i gdyby nie udało mu się z piłką, to zająłby się muzyką. Jak widać, udało się to połączyć. Nawijka jaka jest, każdy słyszy, ale nie będziemy jej oceniać, bo nie o to w tym chodzi, tym bardziej, że Filip nie zajmuje się rapem profesjonalnie, a czysto zajawkowo. Jednak tym, na co warto zwrócić baczniejszą uwagę, jest bit. Nie brzmi Wam znajomo?

A teraz? No właśnie. Linia melodyczna w kawałku napastnika „Górali” jest łudząco podobna, wręcz taka sama jak ta użyta w bicie do klasycznego już freestyle’u Parisa Platynova, który nie tylko stał się hitem internetu, ale i przy okazji memem. Oczywiście nie zamierzamy się tu doszukiwać plagiatów, bo to prawdopodobnie jedna z gotowych melodii zaimplementowanych w jakiejś wtyczce, dlatego jej powtarzalność w internecie na różnych bitach może być dosyć częsta. Rozumiemy więc fakt, że to przypadkowe podobieństwo, a jeśli jest zamierzone, to bardzo doceniamy takie puszczenie oczka do fanów. Tak czy siak, w przyszłym sezonie można spodziewać się wysypu przyśpiewek kibiców Podbeskidzia traktujących o rywalach leżących na wersalce albo trących ser na tarce.

fot. kadr z filmiku „TWÓJ STARY FREESTYLE – PARIS PLATYNOV”, YouTube.com/Bigos

Zostaw komentarz