Hip Hop,News

rybagazowana już na YouTubie! Kolejny projekt Borixona?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

rybagazowana już na YouTubie! Kolejny projekt Borixona?

Jakiś czas temu Borixon założył Instagrama oraz kanał w serwisie YouTube o nazwie „rybagazowana”, a także zaczął wrzucać rzeczy właśnie z tym napisem. Nikt jednak nie wiedział, o co dokładnie chodzi.

W końcu karty po części zostały odkryte, ponieważ na kanale pojawił się krótki utwór o nazwie „lyk herbatki”. W opisie możemy przeczytać tylko „mniam mniam” oraz znaleźć link do profilu „rybygazowanej”, a także skromne „XD” na końcu, które też jest jedynym opisem instagramowego profilu.

W utworze Borixon robi dość nietypowy dla siebie refren, który jest raz krzyczany, a raz mega spokojny, jakby nawijał od niechcenia. Zwrotka natomiast należy tu do najmłodszego reprezentanta chillwagonu – Qry’ego.

Niedawno ukazała się płyta Borixona w kolaboracji z ReTo – „Dzika Korea”. Czyżby „rybagazowana” będzie wspólnym dziełem Borixona i Qry’ego? Miejmy nadzieję, że już niedługo się o tym przekonamy, bo póki co zbyt wiele kart nie zostało odkrytych.

fot. kadr z klipu „rybagazowana – lyk herbatki”, YouTube.com/rybagazowana

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Okładka „Die Lit” Playboia Cartiego zdjęciem z protestu? Konserwatywny fanpage chciał ostrzec przed zamieszkami

To, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych po śmierci George'a Floyda, zaczyna powodować realną zmianę. Wczoraj informowaliśmy na przykład, że powoli przemysł muzyczny znosi podziały na pop i muzykę miejską. Nie wszyscy jednak popierają trwające obecnie antyrasistowskie protesty i – jak to zwykle bywa – przeciwnicy ruchu przedstawiają go w jak najbardziej brutalnym świetle.

Hip Hop,News
„Highest in the Room” Travisa Scotta na kradzionej melodii? Sprawa trafiła do sądu

"Highest in the Room" to ostatni najgłośniejszy singiel Travisa Scotta i pierwszy jego kawałek, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Ukazał się w październiku, a w zremiksowanej wersji z Rosalíią i Lil Baby'm trafił na pierwsze wydawnictwo Jackboys. Teraz, po ponad pół roku, okazało się, że gitarowa melodia, która jest głównym elementem kawałka, prawdopodobnie została wykorzystana nielegalnie.