Hip Hop,News

Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Quebonafide nawinął: „Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoski/I nie stać mnie na refren od Sentino”, mimo, że na tej samej płycie raper pojawił się z gościnnym refrenem. Teraz sam powraca na polską rapową scenę!

Sentino możemy kojarzyć z działalnością między innymi z Malikiem Montaną, chociażby w numerze „Zapytaj o mnie”, który dziś na YouTubie ma blisko 8 milionów wyświetleń. Ksywki Sentino polskim słuchaczom przedstawiać nie trzeba, ale jeśli chcecie prześledzić jego karierę, to opisaliśmy ją TU i TU – w dwóch częściach. Warto też przypomnieć, że raper postanowił powrócić na lokalne podwórko!

Ostatnio trochę więcej słychać go w naszym kraju. Wcześniej wspomniany refren u Quebo w kawałku „ŚWIATTOMÓJPLACZABAW” czy miłosny utwór „Brak Słów”, na którym gościnnie pojawił się Bedoes. Jednak to nie wszystkie znaki, które wskazują na powrót Sentino na polską scenę.

Jakiś czas temu raper na swoim Insta Story w dość ostrym oświadczeniu zakomunikował, że kończy z wydawaniem płyt w języku niemieckim. Sam zaznaczył, że jego najnowsza płyta nie przyjęła się zbyt dobrze, a sam kawałek z Bedoesem zrobił większe liczby od całego CD wydanego po niemiecku. Ponadto raper ostro wypowiadał się o rapowej scenie naszych sąsiadów i podkreślał, że to żaden urlop, a definitywny koniec z wydawaniem muzyki w Niemczech.

Co więcej, dziś do sieci wrócił nawet „Tatuażyk”, czyli wydany przed laty letniaczek! Po pewnym czasie zniknął on z sieci, ale teraz znów możecie go odpalić i obejrzeć klip, który dostępny jest na oficjalnym kanale rapera.

fot. instagram.com/polskie_rap_memesy

fot. kadr z klipu „SENTINO – TATUAŻYK (prod. Olek)”, YouTube.com/SENTINO

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Białas z kolejnym singlem z „H8M5”!

Po numerze "Sępy" ze Szpakiem, przyszła pora na kolejny singiel "PDW", tym razem z gościnnym udziałem Maty. Coraz bliżej nowa płyta Białasa.

Hip Hop,News
Tory Lanez aresztowany! Raper miał ukrywać broń
tory lanes aresztowany

To mógł być bardzo dobry weekend... Jednak 13 lipca, czyli w poniedziałek, Tory Lanez został zatrzymany w swoim SUV-ie, którym jechał razem z Megan Them Stallion.