Hip Hop,News

Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Quebonafide nawinął: „Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoski/I nie stać mnie na refren od Sentino”, mimo, że na tej samej płycie raper pojawił się z gościnnym refrenem. Teraz sam powraca na polską rapową scenę!

Sentino możemy kojarzyć z działalnością między innymi z Malikiem Montaną, chociażby w numerze „Zapytaj o mnie”, który dziś na YouTubie ma blisko 8 milionów wyświetleń. Ksywki Sentino polskim słuchaczom przedstawiać nie trzeba, ale jeśli chcecie prześledzić jego karierę, to opisaliśmy ją TU i TU – w dwóch częściach. Warto też przypomnieć, że raper postanowił powrócić na lokalne podwórko!

Ostatnio trochę więcej słychać go w naszym kraju. Wcześniej wspomniany refren u Quebo w kawałku „ŚWIATTOMÓJPLACZABAW” czy miłosny utwór „Brak Słów”, na którym gościnnie pojawił się Bedoes. Jednak to nie wszystkie znaki, które wskazują na powrót Sentino na polską scenę.

Jakiś czas temu raper na swoim Insta Story w dość ostrym oświadczeniu zakomunikował, że kończy z wydawaniem płyt w języku niemieckim. Sam zaznaczył, że jego najnowsza płyta nie przyjęła się zbyt dobrze, a sam kawałek z Bedoesem zrobił większe liczby od całego CD wydanego po niemiecku. Ponadto raper ostro wypowiadał się o rapowej scenie naszych sąsiadów i podkreślał, że to żaden urlop, a definitywny koniec z wydawaniem muzyki w Niemczech.

Co więcej, dziś do sieci wrócił nawet „Tatuażyk”, czyli wydany przed laty letniaczek! Po pewnym czasie zniknął on z sieci, ale teraz znów możecie go odpalić i obejrzeć klip, który dostępny jest na oficjalnym kanale rapera.

fot. instagram.com/polskie_rap_memesy

fot. kadr z klipu „SENTINO – TATUAŻYK (prod. Olek)”, YouTube.com/SENTINO

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Białas z kolejnym singlem z „H8M5”!

Po numerze „Sępy” ze Szpakiem, przyszła pora na kolejny singiel „PDW”, tym razem z gościnnym udziałem Maty. Coraz bliżej nowa płyta Białasa.

Premiera „H8M5” zaplanowana jest na początek sierpnia, więc promocja albumu trwa w najlepsze. Najnowszy numer to spokojny kawałek, choć tematyka mogłaby sugerować, że będzie to mocne bragga. Klimat utworu dopełnił Mata refrenem, który zrobił w swoim chillowym stylu. Lirycznie jest to poziom na jaki Białas wszystkich przyzwyczaił. Zdecydowanie przyjemnie mi się słucha tego numeru i chętnie go zapętlam. Po pierwszych singlach mogę wnioskować, że płyta będzie zróżnicowana brzmieniowo. Warto dodać, że będzie to już 31 album w dyskografii szefa SBM. Ten fakt zabawnie podsumował Mata.

Fot. kadr z klipu Białas „hot16challenge2”, https://youtu.be/cigy4iPoseM

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Tory Lanez aresztowany! Raper miał ukrywać broń
tory lanes aresztowany

To mógł być bardzo dobry weekend… Jednak 13 lipca, czyli w poniedziałek, Tory Lanez został zatrzymany w swoim SUV-ie, którym jechał razem z Megan Them Stallion.

Jak podaje TMZ, wszystko zaczęło się o 4.30 nad ranem w rezydencji Hollywood Hills. Tam raperzy mieli być na imprezie z Kylie Jenner i to tam została wezwana policja z powodu zamieszania. Ktoś miał bowiem kłócić się w SUV-ie, aż w powietrze oddane zostały strzały, a samochód odjechał. Służby namierzyły auto i gdy udało się im je zatrzymać, w środku znaleźli Tory’ego i Megan wraz z inną kobietą.

Raperka miała ranną stopę. Skaleczyła się rozbitym szkłem, które znajdowało się na podłodze samochodu. Gdy policjanci przeszukali auto, znaleźli w nim również ukrytą broń. Po tym, jak Tory Lanez został aresztowany, Megan, która została uznana jako ofiara, trafiła do szpitala, gdzie opatrzono jej ranę. Jego kaucja wynosi 35 tysięcy dolarów, a na tę chwilę nie podano więcej informacji dotyczących sprawy.

fot. kadr z klipu „VV$ KEN & Tory Lanez- 392 (Official Music Video)”, YouTube.com/Tory Lanez

Zostaw komentarz