Hip Hop,News

Syn Michała Wiśniewskiego wchodzi do rapgry!

Michał Fitz -
wisniv - Prąd
wisniv - Prąd
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Syn Michała Wiśniewskiego wchodzi do rapgry!

Michała Wiśniewskiego nikomu nie trzeba przedstawiać, bo w Polsce „Ich Troje” kojarzą po prostu wszyscy. Wokaliście legendarnej formacji ostatnimi czasy nie wiedzie się najlepiej w muzyce i najlepsze lata ma już raczej za sobą, ale za to jego potomstwo może jeszcze wiele osiągnąć. Z takimi ambicjami do rapgry na pewno wchodzi jego syn, Xavier, podpisujący się ksywą wisniv.

Parę dni temu wrzucił on na swój kanał pierwszy numer pt. „Prąd”. Widać, że chłopak ma ambitne plany, bo już z pierwszym kawałkiem zainwestował w przyzwoicie wyglądający klip i zupełnie profesjonalny aranż kawałka. Warto bowiem zauważyć, że za mastering numeru odpowiada Sir Mich, a sama piosenka została nagrana w studio Wielkiego Joł. Nie ma jednak co wyciągać daleko idących wniosków, że wisniv będzie nowym podopiecznym Tedego, bo trudno jeszcze te dwie postaci ze sobą zestawić.

Dzięki odpowiedniemu podejściu „Prąd” brzmi bardzo przyzwoicie, ale sam w sobie jest też po prostu dobrze napisaną i ciekawie nawiniętą piosenką. Za to trzeba już pochwalić wyłącznie młodego rapera, który przecież ma dopiero 18 lat. Docenić należy też to, że Xavier nie pchał się w popularne brzmienia, które rozhulałyby licealne domówki, a zdecydował się na dosyć emocjonalny, klimatyczny i melodyjny kawałek. To sprawia, że jego kolejne utwory będą sprawdzane ze względu na zainteresowanie jego własną twórczością, a nie dlatego, że jest synem sławnego piosenkarza. Oby tak dalej!

fot. kadr z klipu „wisniv – Prąd”, YouTube.com/wisniv

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Guzior, Słoń, Kukon i wielu innych. Grudzień będzie dobrym miesiącem dla polskiego hip-hopu!

Zwykle w ostatnim miesiącu roku kalendarzowego jest sporo premier i tym razem nie jest inaczej. Czy któraś z grudniowych premier okaże kandydatem na album roku?

Rap
Brat 21 Savage został śmiertelnie zasztyletowany. Znany jest już sprawca
brat 21 Savage

Tydzień temu dotarły do nas przykre wiadomości z południowego Londynu. Zabity został młodszy brat 21 Savage i drillowiec, 27-letni Terrell Davis aka TM1way. Wczoraj (29 listopada) policja wreszcie poinformowała, że namierzyła i aresztowała sprawcę. Dziś stanie on przed sądem.