Hip Hop,News

Szaleństwa ciąg dalszy. Lil Nas X – „Panini” ft. Gordon Ramsay!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Szaleństwa ciąg dalszy. Lil Nas X – „Panini” ft. Gordon Ramsay!

Wiecie jak zrobić panini? I nie, nie chodzi nam o pochodzący z „7 EP„, znany kawałek Lil Nasa X’a, chociaż ten numer jest na tyle generyczny, że pewnie wcale nie byłoby to takie trudne. W każdym razie, my już wiemy, a to za sprawą Kurta Cobaina Gordona Ramsaya, którego raczej nie musimy przedstawiać. Hej, ten koleś dissuje obsługę lepiej niż mógłby niejeden raper.

Dzień po swoim coming oucie, podczas pobytu w Londynie, Lil Nas X zwrócił się do niego na Twitterze, aby kucharz nauczył go, jak zrobić prawdziwe włoskie kanapki…

Gordon niemal od razu odpowiedział, a dwa dni później panowie spotkali się w azjatyckiej restauracji Lucky Cat w Londynie – niespodzianka, należącej do Ramsaya – gdzie wspólnie przygotowali panini. W tym przypadku oczywiście ze wschodnimi dodatkami.

Oczywiście treść piosenki z jedzeniem wspólnego ma tylko tyle, że jej tytuł zaczerpnięty został od imienia jednej z głównych postaci „Chowdera”, kreskówki Cartoon Network. Sam utwór zresztą pozbawiony jest kowbojskiego motywu i traktuje o relacji młodego rapera ze swoimi fanami po sukcesie „Old Town Road„.

Nie wiemy, jak wy, ale dla nas wersja z Ramsay’em wypada znacznie ciekawiej. I smaczniej!

fot. kadr z filmu „Gordon Ramsay Teaches Lil Nas X How To Make A Panini”, youtube.com/Gordon Ramsay

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Młode Wilki Popkillera na Open’erze jak gwiazdy disco polo

Przyznaję, że od zawsze ciekawi mnie energia, jaka wytwarza się przy okazji wszelkiej maści beefów. Z jednej strony mamy złą krew wśród wykonawców, z drugiej szaleńcze dopingowanie zwaśnionych fanbase'ów. Przyznaję również, że takiego pocisku z takiej strony się w polskim środowisku nie spodziewałem. Ale może najpierw o samym występie Młodych Wilków na Open'erze.

Felieton,Hip Hop
ZetHa ciśnie TKMa, ten odpowiada, a całość wyjaśnia Bambo The Smuggler [Adwokat Diabła]

Myślałem, że długo nie będzie nic dziwniejszego niż diss Blu Mantica na Dwóch Sławów i pocisk Synów w stronę Młodych Wilków Popkillera (pozdrawiam). Okazuje się jednak, że lato jest gorące niezależnie od temperatury za oknem. Tym razem ZetHa, którego prawdopodobnie większość kojarzy ze składu Chillwagon, obśmiał zdjęcie z klipu TKMa (który, swoją drogą, niedawno miał kończyć karierę, co obśmiał z kolei Mielzky - KLIK). TKM nie pozostał dłużny, i stwierdził (co nie jest jakimś wielkim przestrzeleniem), że gdyby nie Chillwagon, to ZetHa dalej byłby znany raczej lokalnie - w tym przypadku chodziło o Kielce.