Hip Hop,News

Szczyt ekstrawagancji? Raperka kupiła żółwiowi Lamborghini!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Szczyt ekstrawagancji? Raperka kupiła żółwiowi Lamborghini!

„Chciałbym być żółwiem Tierry Whack w moim kolejnym życiu” – napisała jedna z osób na Twitterze, po tym jak młoda raperka z Filadelfii podzieliła się ze światem nagraniem, na którym pokazuje niecodzienny prezent dla swojego nowego przyjaciela.

Boots, bo tak na imię na żółw, prowadzony na żółtej smyczy przez Tierrę, po raz pierwszy wsiada na nim do… swojego auta. A jest to auto, na które raczej ani nas, ani Was nie byłoby stać.

View this post on Instagram

WE NEVER WALKIN AGAIN?????????? #GHINIGANG

A post shared by Tierra Whack (@tierrawhack) on

Boots nie wydaje się aż tak podekscytowany, ale trzeba przyznać, że mieszkając z Tierrą, na pewno będzie mieć się bardzo dobrze! Zwłaszcza, że jego przyjaciółka jest jedną z oryginalniejszych postaci na rapowej kobiecej scenie. Jeśli o niej jeszcze nie słyszeliście, sprawdźcie wydany rok temu, 15-minutowy debiutancki album „Whack World„. Tak krótki, bo każdy z utworów trwa na nim dokładnie minutę. Poza tym Tierra została w tym roku nominowana do nagrody Grammy w kategorii Best Music Video za teledysk do „Mumbo Jumbo„, a wkrótce możemy spodziewać się od niej kolejnych projektów!

fot. kadr z klipu „Tierra Whack – Whack World”, youtube.com/Tierra Whack

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop
Wynająłem orkiestrę dla Tymka!

Jeśli myśleliście, że odpuściliśmy temat, to - nie! Cały czas pracujemy nad formatem Instrumentalnie - w pierwszym odcinku gościł u nas Belmondo, a już dzisiaj możecie wraz z Mateuszem Machem zajrzeć za kulisy Instrumentalnie z Tymkiem!