News

[Sztywniutko] wchodzi na rynek. Piorun też?

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

[Sztywniutko] wchodzi na rynek. Piorun też?

Na swój sposób do przewidzenia było, że za „Ślepnąc od świateł” idzie zbyt duży komercyjny sukces, żeby go nie wykorzystać. Tak jak Piorun powoli wychodzi ze świata serialowej fikcji, tak coraz bardziej realne staje się, że zmaterializują się promowane przez niego w serialu ciuchy „Sztywniutko”. HBO przygotowuje ich oficjalny merch. 

(Serialowy) Piorun – czyli tak naprawdę Krzysztof Skonieczny – reżyser obsypanej pochwałami produkcji HBO, zasiadł gościnnie na fotelu pasażera w samochodzie Winiego. I to właśnie jemu pierwszemu (przynajmniej publicznie) zdradził swoje plany na przyszłość. -HBO robi to jako merch dla fanów serialu i zysk z całości idzie na stowarzyszenie, które przeciwdziała i pomaga wyjść z uzależnień. Wszystko charytatywnie – mówił. Dochód ze sprzedaży bluz i koszulek ma zasilić konto Monaru – stowarzyszenia przeciwdziałającego narkomanii i bezdomności. Już teraz HBO regularnie walczy o ściąganie z rynku pirackich koszulek i bluz wzorowanych na serialowej kolekcji.

Jednocześnie, kilka dni temu Skonieczny wypuścił do sieci swój drugi teledysk, do kawałka znanego z serialu, nota bene, noszącego niemal identyczny tytuł, jak on – „Ślepi od świateł”. Myślicie, że to początek kolejnej ścieżki kariery utalentowanego aktora i reżysera? Póki co, on sam dementuje te plotki. – Ludzie ciągle piszą, wysyłają wiadomości. Dostałem propozycje od grubych producentów rapowych w Polsce. “Na***alamy płytę, Piorun, dawaj sztywniutko”. Ja mówię: “Słuchaj, mam basen albo dodatkowy angielski”- zwierzał się szefowi Stoprocent.

Czy myśli tak naprawdę, czy też niepewność, którą zasiewa, to tylko część promocji, przekonamy się zapewne wkrótce. 

fot. Piorun, „Od braci dla braci”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Ferrari x Puma: Przyszły hit wiejskich dyskotek

Oto coś dla fanów włoskiej legendy motoryzacji (lub dyskotekowego lansu) – model Cell Venom od Pumy, powstały w kolaboracji z Ferrari.

Obiektem współpracy na linii włoski gigant motoryzacyjny-niemieckie przedsiębiorstwo sportowe stał się model Cell Venom. Sylwetkę – czerpiącą z trendu na buty sportowe z lat 90′ – wykonano z połączenia meszu i zamszu. Do sprzedaży trafią dwie wersje kolorystyczne, uzupełnione o logo Ferrari na boku cholewki. Premierę zaplanowano na 23 lutego. Odbędzie się jednocześnie na oficjalnej stronie Pumy i w wybranych sneakershopach.

Warto dodać, że nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy markami Puma i Ferrari. W zeszłym roku doczekaliśmy się ich kolaboracji na klasycznym modelu Suede.

fot. PUMA/Sneakersnstuff

Zostaw komentarz

News
”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”. Serial, jakiego nie było
Wu-Tang Clan

Niedawno dostaliśmy oficjalny zwiastun nowego czteroodcinkowego serialu ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”. To zapowiedź tego, co wiosną pokaże nam Showtime.

To nie pierwsza produkcja filmowa na temat Wu-Tang Clanu. Był już pełnometrażowy film dokumentalny ‚‚For The Children: 25 Years of Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”, który swoją premierę miał w zeszłym roku, a kolejny serial – ”Wu-Tang: An American Saga” – ma pojawić się jeszcze pod koniec roku 2019. Dlaczego więc ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men” ma być wyjątkowy? Już wyjaśniamy.

W czterech odcinkach dokument ma nam pokazać (i spróbuje wyjaśnić) fenomen wielkiego sukcesu Wu-Tang Clanu w latach ’90 oraz to, w jaki sposób tak długo utrzymywali się na szczycie. Na pewno wielkim atutem tego serialu jest sama reżyseria w wykonaniu Sachy Jenkinsa. Tak, to ten sam artysta, który wyreżyserował ”Burn Motherfucker, Burn!”. Dzięki niemu będziemy mogli obejrzeć nigdy jeszcze niepublikowane wywiady z takimi postaciami, jak Ghostface Killah, Raekwon, czy Method Man. Nie zabraknie również prywatnych zdjęć członków zespołu oraz nieoficjalnych filmów z koncertów, które wprowadzają intymną atmosferę i pozwalają widzom lepiej utożsamić się z bohaterami. Wszystkie te elementy razem zapowiadają bardzo autentyczny i rzetelny serial, nad którym warto się zatrzymać.

Zatem czekamy do wiosny, by przekonać się ile tajemnic ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men” uda nam się poznać. Wy też jesteście ciekawi?

Fot. z filmu ”Wu-Tang Clan Drama Series Heading to Hulu! | THR News” [youtube]

Zostaw komentarz