News,Streetwear

Trio Adidas Yeezy Boost 350 V2. Znamy szczegóły!

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Trio Adidas Yeezy Boost 350 V2. Znamy szczegóły!

Na przełomie stycznia podrzuciliśmy Wam pierwsze przecieki o nadchodzących parach od Adidasa i Kanye Westa, Yeezy Boost 350 V2. Po kilku sesjach „on feet” i mniej oficjalnych zdjęciach, wreszcie mamy coś więcej!

Już wcześniej mówiło się o „nowym sposobie sprzedaży” nadchodzących trzech wydań – w końcu wiemy, o co chodzi. Nie, nie dojdzie do premiery kolejnego „Black Friday Packu”, z którym mieliśmy do czynienia trzy lata temu, choć tę opcję obstawialiśmy. Nowość w przypadku „Clay”, „Hyperspace” i „True Form” ma stanowić ograniczenie dropu do wybranych kontynentów. Mało rewolucyjnie, choć bez dwóch zdań wpłynie to na ceny poszczególnych wydań. Na mapce, opublikowanej przez Yeezy Mafia, wygląda to mniej więcej tak.

Jak wynika z animacji, kolorystyka „Clay” będzie dedykowana Ameryce Północnej i Południowej, „True Form” – Europie i Afryce, a „Hyperspace” Azji i Australii. Wszystkie trafią na oficjalną stronę Adidasa już 16 marca, w prognozowanej cenie 220 dolarów. Krążą słuchy, że trochę par zasili magazyny wybranych sneakershopów, ale to jeszcze nic pewnego. Jeśli mielibyśmy już snuć domysły, to celowalibyśmy w warszawski VITKAC 😉

A jeśli szukacie czegoś „na już”, to rzućcie okiem na nasz (subiektywny) spis najciekawszych premier tego tygodnia. I owszem, są w nim Yeezy.

Yeezy Mafia/fot. Adidas

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
1 + 1 = PRO8L3M – RECENZUJEMY „WIDMO”

Piątek, 6AM in Zielona Góra. Odklejam jedną powiekę i z drugą jeszcze na wpół zamkniętą idę do kuchni zrobić kawę. Chwytam za telefon i sprawdzam powiadomienia. Spotify krzyczy do mnie, że to już dziś. „Widmo” jest dostępne online, klikam "pobierz" i w oczekiwaniu na czarny trunek scrolluję media społecznościowe. Instastory zalane jest już wrzutkami zachwalającymi nową płytę PRO8L3M, podobnie sytuacja wygląda na Facebooku. Zawsze jestem sceptyczny, jak widzę takie wczesne podniecenie. Połowie z nich pewnie jeszcze zdąży opaść zanim (nie) dojdą do końca odsłuchu – myślę sobie. Nie jestem sceptyczny wobec artystów, jestem sceptyczny wobec ludzi i częstego przereagowywania.

Hip Hop,News
Przyłu & VBS wracają z nowym kawałkiem:„Oriencik”

Mamy to. Na kanale QueQuality pojawił się nowy klip. To już drugi singiel promujący album „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, który ukazać ma się jeszcze w tym roku. Tym razem gościnnie na kawałku udzielił się reprezentujący QueQuality Kartky.