Hip Hop,News

Tymek uspokaja nas w nowym singlu i startuje z preorderem!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Tymek uspokaja nas w nowym singlu i startuje z preorderem!

„Piacevole” – to tytuł albumu Tymka, którego preorder już wystartował. W nocy w serwisach streamingowych pojawił się utwór „Tranquillo”, zapowiadający nadchodzący projekt.

Niedawno Tymek wypuścił charytatywną „Vestige EP”, a jak widać, nie zwalnia tempa. Tradycyjnie, przy okazji nowego projektu rapera, zmieniła się nazwa kanału YouTube. Słowo Piacevole możemy tłumaczyć jako przyjemny. To chyba sugeruje, w jakim klimacie będzie płyta. Singiel „Tranquillo”, także może o tym świadczyć, ponieważ jest bardzo przyjemny w odsłuchu. Jednak nie za pierwszym razem – z każdym ponownym odtworzeniem wkręca się coraz bardziej. Tymek przyzwyczaił nas do eksperymentów brzmieniowych, a ten utwór jest tego przykładem. Jak widać favst również lubi tworzyć różnorodne bity, co świetnie współgra z uczestnikiem 6 edycji Młodych Wilków. Konsekwencją jest wspólna płyta „Piacevole”, na której znajdzie się 13 starannie wyselekcjonowanych numerów.

fot. kadr z klipu „Tymek – Jaki chciałem być (prod. Gedz) [QQ Untitled01]”, YouTube.com/QueQuality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Fani Pop Smoke’a oburzeni okładką jego pośmiertnego albumu! Za projektem stoi Virgil Abloh
pop smoke virgil abloh

3 lipca premierę będzie miał pierwszy pośmiertny album Pop Smoke'a! Promujący go singiel zrobił spore wrażenie, ale tego samego nie można niestety powiedzieć o okładce, za którą odpowiedzialny jest sam... założyciel Off White.

Hip Hop,News
Wielki powrót Sitka? Pierwszy numer reprezentujący „Nowy Vibe”!

Sitek to utalentowany raper, który już lata temu pokazał, że ma charakter, pazur i potrafi robić ogień na bicie. Jednak jego fani na nowe numery musieli czekać długo.