Rap

Wielki powrót Młodego G. Wystartował preorder „H.A.U.”!

Julian Glosa -
hustle as usual
hustle as usual
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

Wielki powrót Młodego G. Wystartował preorder „H.A.U.”!

Od Mobbyn, poprzez afery i rzucenie rapu, aż do powrotu z nowym materiałem. Pomimo pełnej kontrowersji przeszłości Belmondo startuje z preorderem swojego najnowszego albumu „Hustle As Usual”.

Równo z wypuszczeniem singla „TE TERENY” na nowym kanale Belmondziaka, Poppyn, dostępna jest przedsprzedaż jego nowego projektu. „Hustle As Usual” składa się z 11 utworów, a na albumie poza Tytusem ma pojawić się jeszcze jeden, nieujawniony gość. Wśród utworów znajduje się m.in. bardzo dobrze przyjęte „PAPPARDELLE ALL’ARRABBIATA”. Wydane zostało ono pod szyldem Poppyn jako maxisingiel zawierający remiksy oraz acapellę. „H.A.U.” ma ukazać się 20 kwietnia.

Pomimo przerwy i odcięcia się od grupy Mobbyn fani Belmondo bardzo dobrze odbierają powrót rapera na scenę. Na powrót Mobbyn obecnie nie ma co liczyć. Pomimo ogłoszenia powrotu na Facebooku grupy, Tytus oświadczył że nie ma z tym nic wspólnego. Jednak fani Młodego G wciąż mogą śledzić jego karierę muzyczną i wyczekiwać nowych kawałków rapera.

fot. kadr z filmu „BELMONDAWG – PAPPARDELLE ALL’ARRABBIATA”, YouTube.com/Poppyn

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Friz i jego Ekipa startują z promocją płyty, jakiej na YouTube jeszcze nie było
EKIPA - 3KIPA

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Friz i jego Ekipa tworzą album który miał być kamieniem milowym nie tylko w twórczości popularnego youtubera, ale także całego polskiego internetu. Wszystko wskazywało bowiem na to, że produkcji tak dopracowanej pod każdym względem płyty nie podjął się jeszcze żaden twórca. Wczoraj ruszyła promocja krążka, a wszystkie powyższe przewidywania tylko się w związku z tym potwierdziły.

Lifestyle
Ile followersów zyskał Jan Błachowicz po zwycięstwie w UFC?

Co się dzieje, gdy broni się tytułu mistrza wagi półciężkiej na gali UFC? Oprócz sportowej chwały, zyskuje się rozpoznawalność i rzeszę nowych obserwatorów na profilach w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy, ile followersów po walce zyskał na Instagramie Błachowicz!