News,Streetwear

Wiosenny outfit ze Skrr: klapki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Wiosenny outfit ze Skrr: klapki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Seria „Wiosenny outfit ze Skrr” zmierza powoli do końca. Dziś, po zajęciu się szortami i polówkami w dwóch poprzednich częściach, przyszła kolej na plażowo-basenowy niezbędnik. Prawie 30 propozycji, podzielonych na trzy półki cenowe. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lecimy!

Dolnej granicy cenowej brak, sieciówki odpuściliśmy całkowicie. Bo jeśli o klapki chodzi, to zdecydowanie da się znaleźć ciekawe (i na czasie, czy też hype’owe) modele, w małym budżecie. Jak zwykle – im niżej, tym drożej. Reedycji legendarnych Kubotów też zabraknąć nie mogło. W linkach odnośniki do sklepów, przecen nie brakuje. Zaczynamy.

Do 300 zł

Link do sklepu Kubota: https://kubotastore.pl/?utm_source=press_article&utm_medium=press&utm_campaign=press_article_

300-700 zł

700 zł i więcej

To wszystko, co mamy dla Was na dziś, jeśli chodzi o ciuchy. Niewykluczone, że w przyszłym tygodniu wrzucimy jeszcze jedną część, poświęconą… a zobaczycie 😉

W międzyczasie rzućcie okiem na trzecią część cyklu „DROGIE alternatywy dla TANICH butów”, w której zajęliśmy się high-endowymi, tytułowymi „alternatywami” dla Air Jordan 1 High. I garść przemyśleń na temat kolabo PROSTO i Vistuli, które (przynajmniej nas) raczej nie zaskoczyło pozytywnie. Do usłyszenia!

fot. Farfetch/Vitkac/Louis Vuitton/Asos/Calvin Klein/Tommy Hilfiger/Nike/Adidas/Chmielna20

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Instagram odpala lyric video na stories. Raperzy skorzystają?

Władze Instagrama nie śpią, zwłaszcza że na pewno obudziła ich nagła, wzrastająca popularność TikToka. Wydawało się oczywistym, że trzeba będzie podjąć walkę z młodszą konkurencją i... chyba właśnie się tego doczekaliśmy. Od teraz można dodawać teksty do swoich stories i synchronizować je z wybraną piosenką.

Hip Hop
Bedoes VS Michał Anioł [Raper VS Klasyk]

Serwus! Przed Wami szósty odcinek "Raper VS Klasyk". Odcinek, do którego natchnął nas niejako sam Bedoes publikując kawałek "Michael Angelo". Odcinek "GOTUJEMY Z" z udziałem Lanka wyjaśniał kulisy powstania tego numeru. Żal byłoby nie pociągnąć tego dalej. W pierwszym odcinku "Raper VS Klasyk" postawiliśmy na zestawienie Wojtka "Sokoła" Sosnowskiego i Stanisława Wyspiańskiego. W drugim w koleżeńskie szranki stanęli Piotr "Ten Typ Mes" Szmidt i Charles Bukowski. W trzecim przyrównaliśmy Adama "Łonę" Zielińskiego do Wojciecha Młynarskiego. W czwartym PRO8L3M spotkał się z Arthurem Schopenhauerem. W piątym spotkali się Belmondo i... Belmondo. Dzisiaj obok siebie stawiamy oczywiście Borysa "Bedoesa" Przybylskiego i Michała Anioła.