Hip Hop,News

Wspólny rejs z Denzelem Currym

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Wspólny rejs z Denzelem Currym

Rożne sposoby mają raperzy na promocje i budowanie relacji z fanami. Kojarzycie akcje, gdzie polscy hiphopowcy (np. Pezet) zapraszają słuchaczy do studia na przedpremierowy odsłuch płyty? Denzel Curry poszedł o krok dalej i zaprosił swoich fanów na wspólną podróż motorówką…

Pochodzący z Florydy raper od kilku lat próbuje przebić się do czołówki mainstreamu. Możliwe, że uda mu się to przy okazji najnowszego krążka „Zuu”, którego premiera nastąpi już jutro.

Rejs z Denzelem

Wyobraźcie sobie możliwość darmowego rejsu po Nowym Jorku? To wyobraźcie sobie, że ten rejs zafundowany jest przez waszego ulubionego rapera – jest mega jak u VNMa? To wyobraźcie sobie jeszcze, że podczas takiej podróży, macie możliwość odsłuchu najnowszego materiału tego artysty. Poprosimy o skomentowanie tej sytuacji Reda – łoooo.

Taką życiową szansę dostała grupa kilkudziesięciu fanów Denzela. Jak widać na poniższym filmie, wesoła ekipa bawiła się wyśmienicie i chyba nie ma lepszej okazji na poznanie swojego idola.

Jak myślicie, jeśli taka sytuacja miałaby miejsce w Polsce, to kto mógłby być naszym odpowiednikiem Denzela Curry’ego? Piszcie swoje propozycje w komentarzach pod artykułem na Facebooku.

PS. Zazdrościcie im? Spokojnie, jutro zafunduję Wam kolejną podróż spod znaku „Z rapem przez świat„. Obiecuję, że będziemy się bawić równie dobrze.

Foto. Instagram/denzelcurryph

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Córka Willa Smitha wyreżyseruje film porno?

Willow Smith ma szansę wyreżyserować film dla dorosłych, odezwała się do niej Bree Mills, twórczyni takich stron jak Girlsway i PureTaboo. Wszystko dlatego, że 19-letnia Willow nie kryje swoich poglądów, a te są bardzo rzeczowe.

News,Streetwear
Wiosenny outfit ze Skrr: szorty w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Lekka mini-seria, wpasowana w pogodę najbliższych miesięcy. W każdym z odcinków podrzucimy Wam nasze propozycje must-have każdej wiosennej i letniej garderoby. Kicksy już sobie omówiliśmy – artykuły z zestawieniami na chłodniejsze i cieplejsze dni kolejno tutaj i tutaj. Dziś szorty, w budżecie "dla każdego", "medium" i highendowych bestii. Zapraszamy!