Hip Hop,News

Zabezpieczono 20 filmów, na których R. Kelly uprawia seks z nieletnimi

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Zabezpieczono 20 filmów, na których R. Kelly uprawia seks z nieletnimi

Dopiero co informowaliśmy, że R. Kelly został aresztowany po pięciu miesiącach od ostatniego pobytu za kratkami i prokuratura stawia mu 13 zarzutów (wśród nich miał znaleźć się ten za posiadanie dziecięcej pornografii). Dzisiaj wiemy, że sprawa jest o wiele poważniejsza, a dowody bardzo mocne i przerażające.

Jak podaje serwis TMZ, ludzie z bliskiego kręgu wokalisty zdecydowali się przerwać milczenie i do rąk agentów federalnych trafiło 20 filmów, na których R. Kelly uprawia seks z nieletnimi. Gerald Griggs, który reprezentuje rodzinę Jocelyn Savage (jednej z kobiet, która oskarżała Kellsa o nadużycia seksualne), poinformował że filmy wskazują wiele ofiar i większość z nich to osoby nieletnie. Dodał, że to wystarczający materiał dowodowy, żeby podtrzymać zarzuty ciążące na wokaliście.

W tle całej sprawy odbywa się całkiem inna, osobista tragedia. Córka R. Kelly’ego niedawno ujawniła swoje przejścia z określeniem własnej identyfikacji seksualnej. Teraz dowiadujemy się, że w związku z nagonką na jej ojca – dziewczyna naprawdę rozważała popełnienie samobójstwa.

O całej sprawie Kellsa, zarzutach o molestowanie (także nieletnich), pisaliśmy obszernie i możecie zapoznać się z tym wnikliwiej pod tymi linkami:

  1. R. KELLY JUŻ NIE POLECI
  2. MIESIĄC PO „SURVIVING R KELLY” – CO SIĘ WYDARZYŁO?
  3. R. KELLY W KOŃCU PRZEMÓWIŁ! “NIE ZROBIŁEM TEGO! WALCZĘ O ŻYCIE!”
  4. PEDOFILIA W HIP-HOPIE

fot. kadr z wideo „R. Kelly Arrested On Federal Sex Crime Charges | TODAY”, youtube.com/Today

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Machine Gun Kelly ma w zanadrzu kawałek z Laną Del Rey! Ale go nie publikuje…

Jeśli myślicie, że MGK po beefie z Eminemem zamknął się w sobie, to nie macie racji po części macie rację, na co wskazuje fakt iż z nowej płyty "Hotel Diablo" usunął większość materiału, by nagrać ją od nowa. Widocznie po beefie z Shadym stwierdził, że trzeba się mocniej starać. Kelly w wywiadzie z Zanem Lowem przyznał, że praktycznie w całości usunął materiał, który miał się składać na "Hotel Diablo", ale zachował jedną perełkę.

Hip Hop,News
Blisko milion osób chce włamać się do Strefy 51 i udowodnić, że UFO istnieje

Brzmi jak najdziwniejszy nagłówek roku? Okej, ale jest jak najbardziej prawdziwy. Amerykanie mają dosyć legend krążących wokół Strefy 51 (czy też, jak to mówią nasi przyjaciele za wielką wodą - Area 51). Kierując się zabójczo (sic!) sensowną retoryką, organizatorzy wielkiego rajdu na Strefę 51 twierdzą, że ochrona obiektu nie da rady powstrzymać tak dużej liczby osób i po prostu uda się przedrzeć do bazy.