Hip Hop,News

Znamy oficjalną datę wypuszczenia 6ix9ine’a!

Michał Fitz -
Teashi 69
Teashi 69
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Znamy oficjalną datę wypuszczenia 6ix9ine’a!

W zeszłym roku regularnie dochodziły do nas nowe informacje na temat 6ix9ine’a, ale bynajmniej nie dotyczyły one jego kariery muzycznej. Raper siedział bowiem za kratkami i chętnie rzucał nazwiskami kolegów, dzięki czemu dorobił się nawet nowego pseudonimu, wymownego „snitchnine”. Choć wstępnie mówiło się, że jego odsiadka może potrwać nawet kilkadziesiąt lat, po współpracy z federalnymi jego wyrok został znacznie skrócony. Wiemy już oficjalnie, kiedy opuści więzienie.

Znalezione obrazy dla zapytania: snitch nine meme

Wypuszczenie Tekashiego z więzienia planowane jest na 2 sierpnia bieżącego roku. W grudniu został on skazany na 24 miesiące pozbawienia wolności, ale mówiło się, że czas, który już odsiedział wcześniej w więzieniu, kiedy sprawa trwała, będzie wliczony do jego wyroku. Jego prawnik przewidywał, że w związku z tym raper zostanie wypuszczony jeszcze w lipcu, ale jego wyjście przesunięte zostało na początek sierpnia. To i tak zdecydowanie nie jest powód do narzekania, tym bardziej, że zaraz po opuszczeniu zakładu karnego Tekashi zajmie się nagrywaniem nowej płyty. Jeszcze w więzieniu podpisał przecież kontrakt na 10 milionów dolarów. Dla wszystkich, którzy nieco pogubili się w sprawie artysty o tęczowych włosach, spieszymy z pomocą. Poniżej mamy dla Was specjalne kalendarium ze wszystkimi istotnymi w tej sprawie wydarzeniami.

  1. “TEŻ BYM DONOSIŁ” – SCENA DISSUJE T-PAINA ZA WSPARCIE TEKASHIEGO
  2. TEKASHI 6IX9INE WYJDZIE Z WIĘZIENIA JAKO 69-LATEK?
  3. 6IX9INE POSZEDŁ NA WSPÓŁPRACĘ. WYJDZIE JUŻ ZA ROK?
  4. “OBY GO ZGWAŁCILI” – UNCLE MURDA DISSUJE TEKASHIEGO!
  5. TEKASHI 6IX9INE ZNOWU W SĄDZIE! MUSI UDOWODNIĆ, ŻE GO PORWANO
  6. 6IX9INE ZAOFEROWAŁ 50 TYSIĘCY DOLARÓW ZA MORDERSTWO? JEGO TEKSTY MAJĄ TO POTWIERDZAĆ
  7. 6IX9INE WCALE NIE SPRZEDAŁ CARDI B!
  8. TEKASHI 6IX9INE PODPISAŁ KONTRAKT WARTY 10 MILIONÓW DOLARÓW!
  9. TEKASHI 6IX9INE POSTRZELIŁ JEDNEGO Z CZŁONKÓW SWOJEJ GRUPY!
  10. KONIEC SPRAWY 6IX9INE’A! TEKASHI SKAZANY

fot. kadr z klipu „6IX9INE „Gotti” (WSHH Exclusive – Official Music Video)”, YouTube.com/WORLDSTARHIPHOP

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
DaBaby znowu rozrabia! Uderzył fankę w twarz

W zeszłym roku mogliśmy wypowiadać się o DaBaby tylko w samych superlatywach. Raper wydał dwie świetne płyty, którymi wbił się do mainstreamu z buta. Wydawało się, że w tym roku również będzie o nim głośno i w zasadzie to jest, ale niestety bardziej ze względu na jego wybryki, niż muzykę. Tym razem znów narozrabiał, uderzając kobietę w twarz.

Felieton,Hip Hop
Piłka nożna i polski hip-hop! cz.2

Powracamy z kolejnymi numerami, w których raperzy nawiązują do świata piłki nożnej. Tak jak wspominałem w poprzednim zestawieniu [TUTAJ] te dwa środowiska współgrają ze sobą. Dziś rozpocznie się kolejka spotkań rewanżowych Ligi Mistrzów, niestety mecz PSG - Borussia Dortmund odbędzie się przy pustych trybunach. Wszystko ze względu na zagrożenie koronawirusa. Z tego powodu także został odwołany koncert Pezeta. Ale nie o tym. Poniżej 5 numerów z nawiązaniem do piłkarzy.